jak na: Tajný vypínač? Dojezd okýnek při zamčení auta?

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Broky
Junior member
Příspěvky: 110
Registrován: čtv lis 22, 2007 21:01
Bydliště: Plzeň

jak na: Tajný vypínač? Dojezd okýnek při zamčení auta?

Příspěvek od Broky » pon čer 22, 2009 19:47

Zdravím...

Chtěl bych se zeptat,zda jste někdo neřešil tajný vypínač. Co a kde vypínačem přerušit aby vozidlo startovalo jen naprázdno... měl jsem to v jednom autě ale už to tam bylo a bylo to dobrý.

Dále bych potřeboval udělat dojez okýnek po zamčení auta nebo alespoň aby do dveří šel proud i bez zapojení klíčku... pokaždé na to zapomenu a pak musím znovu otáčet klíčkem v zapalování.

děkuji za pomoc.
Renault Scenic, 1.6 16V 79kW, r.2000 - prodáno 01/2011

Uživatelský avatar
koprda
Advanced member
Příspěvky: 273
Registrován: sob čer 18, 2005 15:58
Bydliště: okr. Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: jak na: Tajný vypínač? Dojezd okýnek při zamčení auta?

Příspěvek od koprda » pon čer 22, 2009 20:18

Broky píše:Zdravím...

.... Dále bych potřeboval udělat dojez okýnek po zamčení auta nebo alespoň aby do dveří šel proud i bez zapojení klíčku... pokaždé na to zapomenu a pak musím znovu otáčet klíčkem v zapalování.

děkuji za pomoc.
..ohledně dojezdu oken mrkni zde : http://meganescenic.webzdarma.cz/automa ... 20oken.htm
Obrázek Obrázek

_RENAULT Grand Scénic 2.0T-ex_....____ŠKODA Octavia 1.8 TSI-ex___

Uživatelský avatar
bulko6
Starting member
Příspěvky: 28
Registrován: sob lis 08, 2008 23:20
Bydliště: Trnava

Re: jak na: Tajný vypínač? Dojezd okýnek při zamčení auta?

Příspěvek od bulko6 » ned črc 05, 2009 23:32

Broky píše:Zdravím...

Chtěl bych se zeptat,zda jste někdo neřešil tajný vypínač. Co a kde vypínačem přerušit aby vozidlo startovalo jen naprázdno... měl jsem to v jednom autě ale už to tam bylo a bylo to dobrý.

Dále bych potřeboval udělat dojez okýnek po zamčení auta nebo alespoň aby do dveří šel proud i bez zapojení klíčku... pokaždé na to zapomenu a pak musím znovu otáčet klíčkem v zapalování.

děkuji za pomoc.
Nazdar Páni.....
Tiež by som chcel namontovať dojazd okien ale aj na strešné okná.Mám len predné okná v elektrike tak neviem či mám použiť ten modul na štyri alebo na dve a dve okná.Dík za radu.

quako2
Starting member
Příspěvky: 46
Registrován: pát srp 22, 2008 19:16
Bydliště: KOSICE

Příspěvek od quako2 » pát črc 24, 2009 17:48

Tiez ma tie stresne okna trosku s..u. Svoje si pri vystupovani kazdy zavrie a stresne ostavaju otvorene. Rozmyslal som dat tam jedno rele (ktore by bralo impulz z centralu) a po zamknuti by este cca 10s malo 12V ktorymi by som napajal stresne motorceky.
Je tu nejaky sikovny elektrikar, ktory vie navrhnut jednoduchu schemu:
Do obvodu pustim napatie (12V). Zdroj napatia odpojim a po dobu 5-15s (bolo by dobre to nejak regulovat) bude este davat obvod prud. Je mi jasne, ze tam musim dotiahnut stalych 12V.
Dakujem

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic I + RX4“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů