špatně chytá motor-poptávka na hlavu motoru

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Kalmes
Starting member
Příspěvky: 14
Registrován: stř led 21, 2009 21:04

špatně chytá motor-poptávka na hlavu motoru

Příspěvek od Kalmes » stř dub 01, 2009 22:53

Chci se zeptat,jestli někdo nemá doma hlavu na renault megane scenic 1.6e 8V,mám problém ten,že mě špatně chytá motor(na 3 válce), utíkala mě voda mezi 1 a 2 válcem,tak jsem nechal srovnat hlavu,složil jsem to a problém přetrvává,neutíká tolik,ale přesto se lehce ztrácí.Tak problém přetrvává.Když mě dá někdo radu co s tím,budu rád,já si už myslím,že zkusit jinou hlavu.Nechám tuhle otestovat,ale z důvodu,že auto je denně z provozu,tak musím opravu provést co nejrychleji,proto by se rád ujistil,že když to rozdělám a byla by vyloženě špatná,tak abych mohl někam pro ní zajet.Děkuji za nabídky.

Uživatelský avatar
Ivan1
Experienced member
Příspěvky: 769
Registrován: čtv pro 20, 2007 21:10
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan1 » čtv dub 02, 2009 15:28

Ten istý problém mal kamarát, len on mal aj tesnenie načaté. Tak prvý krát vymenili tesnenie, znovu, druhý krat prerovnali ešte aj hlavu, znova, tak na tretí krát to dali odtlakovať a hlava bola prasknutá, myslím že máš rovnaký problém
Renault Scénic 1.9 DCi rv 2001 + Renault Scénic 2.0i 16V LPG rv 2001 + Subaru Legacy AWD 2.5i rv2005
ex: Renault Scénic 1.9 Dti phase II, rv1999

zdeny65
Senior member
Příspěvky: 1222
Registrován: ned lis 09, 2008 06:23
Bydliště: Starý Vestec

Re: špatně chytá motor-poptávka na hlavu motoru

Příspěvek od zdeny65 » pát dub 03, 2009 08:28

Docela se divím,žes nenechal tu hlavu natlakovat.To není zas až tak dlouhý proces. :shock: Ještě jedna věc.Jestli to máš v kupě a jezdíš,tak se Ti to hřeje?Máš natlakovaný systém chlazení?Tj v nádobce musíš mít po povolení víčka velkej tlak a voda se musí tlačit ven.A poslední-máš vodu v oleji?Jestli jo,tak bude skoro jistě hlava prdlá.Jestli ne,tak špatný těsnění,nebo špatnou montáží zkřivená hlava.
Renault Scenic 1,9 dTI

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic I + RX4“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů