ABS/brzdy

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
kekule
Starting member
Příspěvky: 21
Registrován: ned bře 09, 2008 18:29
Bydliště: Prostějov

ABS/brzdy

Příspěvek od kekule » pát led 23, 2009 20:57

Při pomalé jízdě a lehkém šlápnutí na brzdu mi nepravidelně ale často jakoby něco kopne do pedálu... v podstatě stejné jako když při vysoké rychlosti ABS. Při té pomalé jízdě je také při tom kopnutí do pedálu slyšet něco jako zabzučení či cvaknutí relé někde zpod přední kapoty... mohlo by to znamenat nějaký problém s ABS? díky za odpověd, P.

Pilotek
Junior member
Příspěvky: 109
Registrován: sob zář 20, 2008 20:16
Bydliště: Žilina

Příspěvek od Pilotek » pát led 23, 2009 21:12

Moze to byt zaucinkovanie ABS. Mne to urobi obcas za sucha na uplnom konci dobrzdenia (ked uz takmer stojim) trebars na krizovatke - ale pocitam, ze za tym moze byt trocha prachu na ceste, niektore z kolies trosku posmykne a ABSko zaucinkuje.

Ale neurobis zle, ked si skontrolujes tie "ozubene kolieska" na vsetkych styroch nabojoch kolies (ktorych otacanie snimaju snimace ABS), ci nahodou niektore nema ulomeny/poskodeny zub.

Ak nie, skusil by som ist na diagnostiku.
Renault Megane Scenic 1.6e 66kW 1998, JA0F, K7M 7/02

romanmikulovsky
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: pon led 26, 2009 15:05
Bydliště: DO ZÁTIŠÍ 2 CHEB

Příspěvek od romanmikulovsky » pon led 26, 2009 15:20

A.B.S. VÁŽENÍ KOLEGOVÉ, ČETL JSEM VAŠE POTÍŽE SE SPĚTNÝM RÁZEM DO PEDÁLU PŘI LEHKÉM BRŽDĚNÍ. MÁ TO NA SVĚDOMÍ SNÍMACÍ KROUŽEK NA POLOOSE. TENTO PROBLÉM JSEM VYŘEŠIL SVOJÍ VÝROBOU. VYCHÁZÍ NA 980KČ. NEŽ SI KUPOVAT NOVOU POLOOSU.
AUTODIAGNOSTIKA

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic I + RX4“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů