Víčko nádže -kompatibilita s meganem?

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
to.tak
Starting member
Příspěvky: 66
Registrován: pon čer 11, 2007 13:16
Bydliště: Hrdaec Králové

Víčko nádže -kompatibilita s meganem?

Příspěvek od to.tak » stř lis 20, 2019 12:23

Nazdar panstvo a dámstvo.
Podařilo se mi ulomit dvířka nádrže na scéniku (první facelift ). Jde ještě o tip s nápisem megan na sloupku. Chci se zeptat jestli víčko (dvířka - né špunt ) bude stejné na sceniku jako na megánu. Volal jsem na vrakáč, ale odbyli mě, že to mají scéniky ulámané snad všechny. Navíc kur*y nevědí kolik by si za takový kousek plastu řekli. Odepsaných meganů na díly by se snad našlo dost. Teď jen aby to pasovalo.

eisy811
Junior member
Příspěvky: 207
Registrován: stř srp 15, 2018 14:36

Re: Víčko nádže -kompatibilita s meganem?

Příspěvek od eisy811 » stř lis 20, 2019 22:34

Na tych dvierkach mas vyrazene katalogove Renault cislo…
Ak tam mas 7700428371 tak to sa da kupit nove za cca 500 kaciek (potrebne lakovat). Za starsie vo farbe, tam pytaju cca 1000…
Neviem z akeho Meganu tam chces zhanat, kedze jednickove maju okruhly tvar a ty mas hranate…
Renault GS 1.6 DCi R9M 414 Bose Edition
A este nejaky jednickovy Scenic 1.6 benal

to.tak
Starting member
Příspěvky: 66
Registrován: pon čer 11, 2007 13:16
Bydliště: Hrdaec Králové

Re: Víčko nádže -kompatibilita s meganem?

Příspěvek od to.tak » stř lis 20, 2019 22:47

Dvířka byly ulomený ale držely. Po roce jsem je ztratil, takže kód už není z čeho načíst :-(
Megana nemám po ruce abych se mohl podívat. jestli má dvířka kulatý, tak mám smůlu. Doufal jsem že v rámci unifikace se výrobce snaží, aby bylo co nejvíc dílú univerzálních.

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic I + RX4“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů