Renault Scénic 1.9Dci 75kW 2001 kontrolka STOP a motor

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
andre97
Starting member
Příspěvky: 13
Registrován: úte říj 17, 2017 18:29

Renault Scénic 1.9Dci 75kW 2001 kontrolka STOP a motor

Příspěvek od andre97 » pát bře 16, 2018 18:10

Ahoj,
tak mi auto asi prostestuje před technickou :D
Dneska jsem nastartoval auto, ujel asi 5km, rozsvítilo se mi žhavení, tak sem na chvíli vyřadit než žhavení zhasnulo.
Pokračoval jsem dále v jízdě a za jízdy se mi rozsvítila kontrolka STOP a motor, začal jsem zajížděd ke kraji a brzdit, jenže brzda se prošlapovala na prázdno. Dobrzdil jsem dojezdem a pomohl si rucni brzdou. Auto jsem vypnul, nechal chvíli. Po chvíli jsem opět nastartoval ujel cca 2metry a vyzkoušel brzdu, ta brzdila. Nechal jsem nastartováno a šel otevřít kapotu, kdež to auto zdechlo, a už nenastartovalo.Škytalo, ale nechytlo.

Po úspešném odtažení domů jsem se pokoušel opět nastartovat. Neúspěšně, a vzhledem k tomu, že jsem viděl kontrolku žhavení, tak sem zkontroloval svíčky, kontektory, dráty ....

Nicméně bez úspšchu. Pak mě napadlo odpojit konektor z EGR ventilu , a auto úspešně nastartoválo.

Nesetkal se někdo již s tímto problémem?
P.S.: předevčírem jsem byl na dignostice a byp pouze přerušen tlak snímače ESP. Ale ten byl už déle jak rok.

Předem díky :)

andre97
Starting member
Příspěvky: 13
Registrován: úte říj 17, 2017 18:29

Re: Renault Scénic 1.9Dci 75kW 2001 kontrolka STOP a motor

Příspěvek od andre97 » sob bře 17, 2018 11:55

Vážně nikdo nic ?

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic I + RX4“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů