Nefunkční rádiové DO - Scénic (1999-2003)

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Scénic 2000
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: úte bře 06, 2018 14:57

Nefunkční rádiové DO - Scénic (1999-2003)

Příspěvek od Scénic 2000 » úte bře 06, 2018 15:08

Po výměně autobaterie mi přestalo mi fungovat DO, a to na obou klíčkách. Immobilizér mám vypnutý, takže ho nemusím řešit, ale musím otevírat auto ručně.
Zkusil jsem novou baterii odpojit a připojit a DO začalo opět fungovat, ale maximálně do druhého dne. Poté opět nic. Vyměnil jsem baterii v obou klíčkách, ale pořád nic. V autě tlačítkem centrálně zamknu i odemknu, ale dálkovým ovládáním nikoli. Pojistky se taky tváří OK. Několikrát jsme již zkusil odpojit baterii a DO aspoň pár hodin fungovalo.
Myslím si, že asi potřebuje se synchronizovat, ale návody na Megane mi nefungují. Při držení tlačítka zamykání na středovém panelu dojde pouze k uzamčení, ale nikoli po delším stisku zas k odemčení, takže vlastně nevím jak klíš sesynchronizovat, aby fungoval.
Můžete mi někdo poradit? Už jsme z toho na palici :-(

jurdacurda
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: úte bře 06, 2018 15:34

Re: Nefunkční rádiové DO - Scénic (1999-2003)

Příspěvek od jurdacurda » úte bře 06, 2018 16:15

Scénic 2000 píše:
úte bře 06, 2018 15:08
Po výměně autobaterie mi přestalo mi fungovat DO, a to na obou klíčkách. Immobilizér mám vypnutý, takže ho nemusím řešit, ale musím otevírat auto ručně.
Zkusil jsem novou baterii odpojit a připojit a DO začalo opět fungovat, ale maximálně do druhého dne. Poté opět nic. Vyměnil jsem baterii v obou klíčkách, ale pořád nic. V autě tlačítkem centrálně zamknu i odemknu, ale dálkovým ovládáním nikoli. Pojistky se taky tváří OK. Několikrát jsme již zkusil odpojit baterii a DO aspoň pár hodin fungovalo.
Myslím si, že asi potřebuje se synchronizovat, ale návody na Megane mi nefungují. Při držení tlačítka zamykání na středovém panelu dojde pouze k uzamčení, ale nikoli po delším stisku zas k odemčení, takže vlastně nevím jak klíš sesynchronizovat, aby fungoval.
Můžete mi někdo poradit? Už jsme z toho na palici :-(
Mám úplně ten samý problém. Nabíjel jsem autobaterii a po nabití a zpětné montáži baterie, mi z ničeho nic přestalo fungovat centrální zamykání přes klíček.

jurdacurda
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: úte bře 06, 2018 15:34

Re: Nefunkční rádiové DO - Scénic (1999-2003)

Příspěvek od jurdacurda » čtv bře 08, 2018 18:19

Scénic 2000 píše:
úte bře 06, 2018 15:08
Po výměně autobaterie mi přestalo mi fungovat DO, a to na obou klíčkách. Immobilizér mám vypnutý, takže ho nemusím řešit, ale musím otevírat auto ručně.
Zkusil jsem novou baterii odpojit a připojit a DO začalo opět fungovat, ale maximálně do druhého dne. Poté opět nic. Vyměnil jsem baterii v obou klíčkách, ale pořád nic. V autě tlačítkem centrálně zamknu i odemknu, ale dálkovým ovládáním nikoli. Pojistky se taky tváří OK. Několikrát jsme již zkusil odpojit baterii a DO aspoň pár hodin fungovalo.
Myslím si, že asi potřebuje se synchronizovat, ale návody na Megane mi nefungují. Při držení tlačítka zamykání na středovém panelu dojde pouze k uzamčení, ale nikoli po delším stisku zas k odemčení, takže vlastně nevím jak klíš sesynchronizovat, aby fungoval.
Můžete mi někdo poradit? Už jsme z toho na palici :-(
Tak já jsem to už náhodou vyřešil asi takto. Vlezl jsem do auta a zároveň jsem mačkal otvírání dveří na palubovce a klíček (držel jsem ho v ruce) . Klíček nějakou dobu blikal a pak přestal. Poté jsem vše přestal mačkat a hned nato mačkal jen klíček a asi po třech zmáčknutích začalo auto otevírat a zavírat. Imobilizer mám odblokovanej. Ten návod nemusí být přesnej ale tak nějak se mi to povedlo!

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic I + RX4“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů