topeni

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
LHOLIS
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: ned led 06, 2013 00:38

topeni

Příspěvek od LHOLIS » stř bře 23, 2016 07:11

Ahoj, nevím jestli jsem ještě někdo chodí ale za zkoušku nic nedám.
Mám problém s kterým si už nevím rady.
auto mi netopilo tak jsem vytáhnul radiátor který byl ucpaný a abych ho vytáhnul musel jsem ve predu rozdělat snad uplne všechno.
A po poskládání mi nastal tento problém auto mi porad topí s vyjimkou když nastavím minimální teplotu MIN. dělal jsem tiagnostiku a ta mi ukázala že je problém s čidlem venkovní teploty, ale mě teplotu venku auto ukazuje v pořádku.
Když jsem se podíval na motorek který otvírá klapku pro studený a teplý vzduch tak po zapnutí se hned otevře zhruba do poloviny i když mám nastavených 16 po zapnutí na MIN mi sjede kam má.
A ještě jedna drobnost. Po nastartování mi chvilku jde spínat cirkulace vnitřního okruhu a po chvilce už přestane reagovat.

byl bych moc rád kdyby se tu našel někdo kdo by mi s tímto problémem pomohl. aspoň na co se mám zaměřit.
Předem mockrát děkuji.
Lukáš

Uživatelský avatar
S3m8a
Senior member
Příspěvky: 1384
Registrován: ned kvě 03, 2009 14:14
Bydliště: Vysočina - ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: topeni

Příspěvek od S3m8a » úte srp 16, 2016 10:20

no myslim, ze tady je problem v tech klapkach - my to na phI 2,2si mame uplne stejne... kvuli pristupu jsme toneresili a vetsinou tam stejne jezdil jeden clovek tak byla jedna strana vzdycky na MIN :D

akorat nevim jeslti staci ty klapky rozhybat nebo je nutny je menit ...
btw - podle me by ti ale tim padem mel na displeji klimy svitit servis, ne? pokud mas manualni topeni, tak tam to je vsechno na tahlech a melo by to ji snaz podle me...
Avantime V6 - BVM - Privilège - Nocturne

Avantime V6 - BVM - Privilege - illiade

Avantime V6 - BVM - Privilège - Taiga

Laguna 3 2,0T BVA Initiale Paris

Espace V 1,6dci EDC Initiale Paris

Safrane V6 BiTurbo

bylo:
VelSatis 2,2dCi 110kw

Jeste doma:
Master 2,5dCi 107kw 2008 L3H2
Master 2,3dCi 100kw 12/2015 L3H3
Safrane 3,0 V6 24 BVM5 "Boďa Edition"

Odpovědět

Zpět na „Renault Safrane“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti