Lze napasovat do Safrana sedačky z Laguny II?

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
karel hb
Starting member
Příspěvky: 8
Registrován: úte čer 17, 2008 13:03

Lze napasovat do Safrana sedačky z Laguny II?

Příspěvek od karel hb » úte kvě 19, 2015 17:00

Ahoj kluci, potřeboval bych poradit. Otec si koupil Safrana, jedná se o motor 2,2 dt, r.v.1998 a pojal myšlenku do něj nabastlit kožená sedadla z dvojkové kombíkové Laguny, protože kůži tam nemá. Já vím, že je to nesmysl, nicméně problém je v tom, že ty sedadla teprve hodlá koupit z inzerátu a mně dal za úkol zastavit se u prodejce (dělám ve stejném městě a otec to má 180km) a všechno to změřit, jestli se to vejde rozměrově. Co se týká roztečí kolejniček u předních a zapojení elektriky ho netrápí, to si nějak upraví. Jde mu hlavně o zadní sedadla. Sice jsem mu tvrdil, že Safran a Laguna budou jinak široká auta a navíc Laguna je kombík a tam to bývá úplně jinak, ale nedá si to vymluvit. Tak než pojedu někam něco mněřit, třeba mi poradíte. Možná se pletu a problém to nebude, jsem citroeňák a tahle operace šla zrealizovat z XM do Xantie celkem bez problémů a nebo to fakt nepůjde. Moc děkuju za info.

satan-da23
Člen RCČR
Příspěvky: 1790
Registrován: pát led 18, 2008 13:24
Bydliště: Olomouc

Re: Lze napasovat do Safrana sedačky z Laguny II?

Příspěvek od satan-da23 » čtv srp 13, 2015 19:17

Nepůjde to a nechápu,že chce někdo vyhodit nejpohodlnější sedačky,který kdy renault vyrobil.
Proč nesháníte kůži ze safrana??
Scenic IV Energy Bose 1.6dCi 118kw
Mégane IV RS
Renault 16
Renault Floride S
Renault Fuego 2.0 GTX cabrio by Einfeldt
Ex auta nemůžu vypisovat, je tu málo znaků :lol:

Odpovědět

Zpět na „Renault Safrane“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti