Zkušenosti s výměnou páčky na světla

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
eny001
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: pon bře 08, 2010 07:20

Zkušenosti s výměnou páčky na světla

Příspěvek od eny001 » ned čer 10, 2012 17:07

Dobrý den pánové,

mám na Vás dotaz. Přestalo mi svítit denní svícení. Odešla mi páčka na světla. Mám velký problém sehnat ji na můj typ auta. R Safrane r.v.: 1998, 2.0 16V 1OOKw bez mlhovek. Sehnala jsem jedině přes net páčku s mlhovkami, o kterých mi můj automechanik tvrdil, že tohle použít nemůžu, přičemž prodávající tvrdí, že sedne bez problému. .Jaké s tím máte prosím zkušenosti vy? Také jsem četla, že u Safranů páčky odcházejí častěji, proto je lepší to zapojit klasicky na přepínače...Co si o tom myslíte? Jsem holka, takže u elektroniky v autě se moc nevyznám :oops:

Předem díky za odpovědi

Anet

Uživatelský avatar
Ing. Milan Voda
Člen RCČR
Příspěvky: 729
Registrován: čtv bře 03, 2005 10:19
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti s výměnou páčky na světla

Příspěvek od Ing. Milan Voda » pon čer 11, 2012 21:17

Jo na tohle Safrany trpí. Mám Safrana i s předníma mlhovkama a jednou jsem koupil páčku jen se zadníma, podívám se kde jsem ji mrskl. Byl to ale Phase 1 . Nevím jestli je pak dělali jiné.
podrobněji na mail voda.milan@seznam.cz
Les Miniatures
R 15 TS, Safrane RXE V6, R 5 GTE 2x
a dalších přes 475 kousků ( stav k 31.12.2008) viz
www.autosalon.cf.cz autosalon minirenaultů

safy
Experienced member
Příspěvky: 534
Registrován: čtv kvě 15, 2008 18:45

Re: Zkušenosti s výměnou páčky na světla

Příspěvek od safy » úte čer 12, 2012 09:30

eny001 píše:Dobrý den pánové,

mám na Vás dotaz. Přestalo mi svítit denní svícení. Odešla mi páčka na světla. Mám velký problém sehnat ji na můj typ auta. R Safrane r.v.: 1998, 2.0 16V 1OOKw bez mlhovek. Sehnala jsem jedině přes net páčku s mlhovkami, o kterých mi můj automechanik tvrdil, že tohle použít nemůžu, přičemž prodávající tvrdí, že sedne bez problému. .Jaké s tím máte prosím zkušenosti vy? Také jsem četla, že u Safranů páčky odcházejí častěji, proto je lepší to zapojit klasicky na přepínače...Co si o tom myslíte? Jsem holka, takže u elektroniky v autě se moc nevyznám :oops:

Předem díky za odpovědi

Anet
Pokud se nevyznáš v elektrice,vyměň jen páčku za jinou,pasovat bude i z typu s mlhovkami.A krom páčky bych doporučoval vyměnit i automechanika za někoho,kdo umí a zná.To bude ale těžší,než sehnat original díl.
Renault Safrane 2.5 20V Renault Megane 1.6e Renault 9 TC Renault 8 1130 Renault 8 1132 Renault 16 TL,TS,TX Peugeot 205 GRD Peugeot 504 TI Barkas B 1000 Opel Astra 1.4 Fiat Uno 55 Fiat Regata 1.9ds Ford Sierra 2.0 Ford Taunus Coupé 1.6 Alfa Romeo 1750 Berlina Wartburg 311 Wartburg 353 Škoda Favorit

Odpovědět

Zpět na „Renault Safrane“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti