Problem zadni brzdy Renault Safrane-2, 2,2dt r.v.1997

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
muitai
Starting member
Příspěvky: 11
Registrován: sob zář 12, 2009 18:52
Bydliště: Sokolov

Problem zadni brzdy Renault Safrane-2, 2,2dt r.v.1997

Příspěvek od muitai » sob srp 20, 2011 10:21

Ahoj.
Asi jsem neco pokazil.Prava zadni brzda na Safrane se mi zasekla.Desticka vnitrni uplne na plech a brzdic Brembo vylezl hodne ven.Koupil jsem si nove brzdy a rozebral to vse.Problem zacal jsem tocit brzdit ve smeru rucicek a zacal lezt nazpet,vse ok,ale muzu ho sroubovat jak chci porad je trochu vylezli a proste nove desticky i s kotoucem mi tam nevlezou.Tak jsem vse odpojil hadicku odvzdusnovak a porad muzu tocit a nic.Kdyz zahybam s tim heblem kde je rucka vyleze bez problemu veń ale zpatky jde tocenim jen trochu,je jedno kterym smerem.Tak jsem to v noci vyresil ceskym zpusobem.Ucvaknul jsem hadici natocil do nmi dlouhej sroub a pred ni jsem dal jeste specielni svareci klecte.Jede to,vse ok,ale jen tri kola.Poradte jak na ten brzdic.Z boku je neco jako imbus,ale 4 je mala a 5 je velka.Vypada to,ze to bude nejakej special,no proste jsem byl nastvany a spinavy jako prase.Popripade bych jeden bzdic pravy zadni s hadickou a i trebas s destickama koupil tak kdyz se to sunda z kola.Na fotkach jsem videl,ue ten valecek musi jit poradne zalezt,ale u me to nejde.Chlapi moc dekuji za odpoved.jan :twisted: :roll:

sedlik18
Advanced member
Příspěvky: 252
Registrován: stř dub 13, 2011 19:04
Bydliště: Plzeň

Re: Problem zadni brzdy Renault Safrane-2, 2,2dt r.v.1997

Příspěvek od sedlik18 » ned srp 21, 2011 00:35

skus to nafotit... celej brzdič je jako vylezlej? koukni na druhou stranu jestli tam např neni nějaká podložka nebo tak

Odpovědět

Zpět na „Renault Safrane“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti