Tempomat

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Wizard90
Starting member
Příspěvky: 21
Registrován: ned srp 08, 2010 21:24

Tempomat

Příspěvek od Wizard90 » ned srp 08, 2010 21:28

Ahoj, mam problem, nefunguje mi tempomat, mam cerstve koupeny Safrane 2,5 Td r.v. 96. Cely problem spociva v tom, ze tlacitko sviti pouze do doby nez se rozjedu, potom zhasne a ani opetovne zmacknuti tlacitka ho nerosviti... Vymenil jsem vsechny hadicky i pritahovaci jednotku,ale nic z toho nepomohlo... jsem z koncich. P.S. Do 50Km/H mi lita rucicka ukazatele rychlosti,ale predpokladam ze tim to nebude.

Predem Diky za pomoc

Wizard90
Starting member
Příspěvky: 21
Registrován: ned srp 08, 2010 21:24

Příspěvek od Wizard90 » pon srp 09, 2010 18:31

Dnes jsem zjistil novou vec, kontrolka na tlacitku tempomatu prestane svitit ve chvili kdy zapnu svetla, nevim zda je to podstatne nebo nejaka ochrana sikovnejch frantiku

durmanek
Starting member
Příspěvky: 12
Registrován: ned lis 14, 2010 12:15
Kontaktovat uživatele:

Tempomat

Příspěvek od durmanek » ned lis 14, 2010 12:22

Ahoj, mám podobný problém. Tlačítko tempomatu pořád svítí ale když chci nastavit rychlost nejde a nedrží. Nevím zda to dělám správně. Můj postup. U řadící páky stisknu tlačítko to se rozsvítí a poté kyž chci nastavit rychlost stisknu tlačítko se symbolem vlnky s plusem na volantu(ten úplně vlevo) a mělo by to držet rychlost ne ??


Pak bych měl pár dotazů:
Na co je zelená kontrolka kousek od tlačítka tempomatu?
Na co jsou všechna tlačítka na volantu? (předpokládám že souvisejí s tempomatem který mi nejspíš nejde.

safy
Experienced member
Příspěvky: 534
Registrován: čtv kvě 15, 2008 18:45

Re: Tempomat

Příspěvek od safy » ned lis 14, 2010 17:35

durmanek píše:Ahoj, mám podobný problém. Tlačítko tempomatu pořád svítí ale když chci nastavit rychlost nejde a nedrží. Nevím zda to dělám správně. Můj postup. U řadící páky stisknu tlačítko to se rozsvítí a poté kyž chci nastavit rychlost stisknu tlačítko se symbolem vlnky s plusem na volantu(ten úplně vlevo) a mělo by to držet rychlost ne ??


Pak bych měl pár dotazů:
Na co je zelená kontrolka kousek od tlačítka tempomatu?
Na co jsou všechna tlačítka na volantu? (předpokládám že souvisejí s tempomatem který mi nejspíš nejde.
Když napíšeš,o jaký automobil se jedná a jaký rok výroby,možná se něčeho doptáš.
Renault Safrane 2.5 20V Renault Megane 1.6e Renault 9 TC Renault 8 1130 Renault 8 1132 Renault 16 TL,TS,TX Peugeot 205 GRD Peugeot 504 TI Barkas B 1000 Opel Astra 1.4 Fiat Uno 55 Fiat Regata 1.9ds Ford Sierra 2.0 Ford Taunus Coupé 1.6 Alfa Romeo 1750 Berlina Wartburg 311 Wartburg 353 Škoda Favorit

durmanek
Starting member
Příspěvky: 12
Registrován: ned lis 14, 2010 12:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Tempomat

Příspěvek od durmanek » pát pro 10, 2010 16:50

safy píše:
durmanek píše:Ahoj, mám podobný problém. Tlačítko tempomatu pořád svítí ale když chci nastavit rychlost nejde a nedrží. Nevím zda to dělám správně. Můj postup. U řadící páky stisknu tlačítko to se rozsvítí a poté kyž chci nastavit rychlost stisknu tlačítko se symbolem vlnky s plusem na volantu(ten úplně vlevo) a mělo by to držet rychlost ne ??


Pak bych měl pár dotazů:
Na co je zelená kontrolka kousek od tlačítka tempomatu?
Na co jsou všechna tlačítka na volantu? (předpokládám že souvisejí s tempomatem který mi nejspíš nejde.
Když napíšeš,o jaký automobil se jedná a jaký rok výroby,možná se něčeho doptáš.
Renault Safrane 3.0 V6i 123kw

Uživatelský avatar
Švejdula
Senior member
Příspěvky: 1445
Registrován: čtv bře 01, 2007 16:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Švejdula » sob pro 11, 2010 16:32

Skus to držet dýl ten knoflík. A nebo je špatnej kroužek pod volantem a ješte může bejt spálenej ten motorek k tempomatu,
776701460

S CLIPem jde všechno líp .


Laguna II 1,9 Dci 88Kw .

Odpovědět

Zpět na „Renault Safrane“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů