problém s ventilátorm kúrenia aký tu ešte nebol asi - hotovo

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
garfild
Starting member
Příspěvky: 12
Registrován: stř lis 19, 2008 18:23

problém s ventilátorm kúrenia aký tu ešte nebol asi - hotovo

Příspěvek od garfild » stř lis 19, 2008 18:35

po zopatí klúčiku sa zopne relé a ventilátor sa roztoší na malé otáčky ale problém je v tom že na paneli klími svieti stopka a ked to aj dodatočne zapnem nedájú sa pridávať otáčky a ani sa nedá spustiť fúkanie na čelné sklo a ventilátor sa furt krúti až kám nevipnem klúčik konektor som vypucoval skontroloval neni ani spalený ani nič podobné aj relé bolo menené


3 dni neskôr

nervy v háji ale to neriešim ale vyriešil som ten problém s tým motorm klimatizácie a to že bola vadný okruh rozmrazovania zadného skla a kedže ten je prepojený s klimatizáciou niektoré okruhy v nej neboli pod prúdom čo malo za následok že sa to bláznilo
Renault 25 2,2 91 KW
Renault Safrane 2,2 Si automat

marcelos007
Starting member
Příspěvky: 19
Registrován: pát úno 08, 2008 22:03

Příspěvek od marcelos007 » ned pro 27, 2009 21:46

Jak jsi to prosím tě zjistil?Mě někdy ventilátor jde a někdy ne a už jsem ho taky čistil a konektor je v pořádku,ale nejde mi romrazování zadního okna.Když ho zapnu,tak nerozmrazuje a na chvíli se mi rozvítí na budíkách zadní mlhovka

Mário
Starting member
Příspěvky: 21
Registrován: čtv črc 14, 2011 18:20

Re: problém s ventilátorm kúrenia aký tu ešte nebol asi - ho

Příspěvek od Mário » čtv pro 29, 2011 15:26

Ja mám taký istý problém z vyhrievaním zadného okna zapnem vyhrievanie a nič sa nerobí ani po 15 minútach neni náznak že by dačo vyhrievalo aj prúd tam ide dalej ked dám uzavretý okruh tak mi začne svietiť kontrolka servis a včera som menil nový panel digitálnej klímy a na starom som nemal tlačítko na vyhrievané predné okno a na novom mám a neviete či mi to bude fungovať?Diki

Uživatelský avatar
Švejdula
Senior member
Příspěvky: 1445
Registrován: čtv bře 01, 2007 16:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: problém s ventilátorm kúrenia aký tu ešte nebol asi - ho

Příspěvek od Švejdula » ned led 01, 2012 12:12

Pokud nemáš přední okno el. vyhřejvaný tak ti ten panel je na nic a nepůjde to . Poznáš to tak že dáš zevnitř auta na sklo
čistej papír a z venku v tom skle budou drátky a když tam nejsou tak el. není.
776701460

S CLIPem jde všechno líp .


Laguna II 1,9 Dci 88Kw .

Odpovědět

Zpět na „Renault Safrane“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti