Renault Austral

Zde je místo pro dotazy ohledně modelů, které nemají vlastní sekci. Bude-li dotazů více, novou sekci rádi založíme

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Christophe
Starting member
Příspěvky: 71
Registrován: stř led 24, 2018 11:40
Bydliště: Francie

Renault Austral

Příspěvek od Christophe » ned bře 26, 2023 08:28

Zdravím vás.
chtěl bych se zeptat na vaše zkušenosti s Renaultem Austral.
Austral (2023) Techno Mild Hybrid 140 * šedá schiste / střecha černá étoilé. Vyhřívaná přední sedadla, vyhřívané přední sklo, elektrické otevírání víka zavazadlového prostoru, adaptivní tempomat,
rezervní kolo.

darcerap
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: sob led 13, 2024 14:21

Re: Renault Austral

Příspěvek od darcerap » sob led 13, 2024 14:50

Ahoj jsem čerstvý majitel Renaultu Austral. Zkusím sepsat svoje zkušenosti. Mám ho už 3. měsíc.
Začnu negativními věcmi:

- Audio systém je absolutní průser… jako opravdu úroveň soundbaru za 1000 Kč… moje oktávka 13 let stará hraje 100x lépe. Snažil jsem se zvuk nějak vyladit nastavením, ale ani to nepomůže. Basy v podstatě neexistujou… je to zdaleka nejslabší článek auta.

- Hned po zakoupení auta si budeš muset vyměnit podznačníky za speciální malé, protože klasické způsobily to že čidla neustále hlásí poruchu.

- Výkon není nic moc. Já nejsem závodník takže mě to dostačuje absolutně nad hlavu, ale pro lidi kteří mají rádi výkon, tak pro ty to bude už nedostatečné. Měl jsem oktávii 1.2 tsi a je to velmi podobné

- klavírní lak v interiéru, vypadá to hezky ale není jediný den, kdy bych to neutíral hadříkem. Fakt je to lapač nečistot a hlavně prachu. Jak svítí slunce tak mě to vytáčí do ruda. To samé je stříbrný plast na dveřích, strašně špatně se leští a chytá brutálně otisky prstů.

- štve mě jedna poslední věc, která se ale může zlepšit updatama softwaru a to je to, že vždy musím ručně připojit wifi k hotspotu na telefonu. Bylo by super kdyby se to připojovalo automaticky.

- NEMÁ TO BEZDRÁTOVÉ NABÍJENÍ TELEFONU!!!! Absolutně nechápu… je tam místo na telefon, atd… pouze nejvyšší výbava

Tak a teď pozitiva:
Je to nádherné, úžasné auto, fakt si všímám, že moho lidí se za ním otáčí, mám černou metalízu a fakt to upoutává pozornost. Full led systém je nádherný, miluji se na to auto dívat. Technologicky je to pastva pro oči ten systém je dokonalý, čistý Google. Responzivita, atd třeba s koncernem se to absolutně nedá srovnat. I ten interiér je krásný jsem velký chlap 187 cm a vlezu se s celou rodinou 2 děti manželka do auta komfortně. Vysokosed je skvělý, absolutně úžasná věc jsou kryté prahy dveří.

Závěr je takový, že jsem štěstím bez sebe z toho auta. Zvažoval jsem karoq, tiguan, korando, ale austral je mílovými kroky jak zpracováním, tak technologiemi za těmihle vozy. Nezbývá než si přát aby dlouho vydrželo…

Austral jsem skvělé auto, upřímně mít o pár tisíc více jdu do Espace nového modelu - je nádherný, ale je to už milion no…

Austral doporučuji všemi deseti. Je radost v něm jezdit. A to jsem celkem mladý člověk 33 let. Snad to pomůže. Kdyby něco ptejte se.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní modely bez vlastní sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti