Master 2,5dci - čidlo tlaku oleje

Zde je místo pro dotazy ohledně modelů, které nemají vlastní sekci. Bude-li dotazů více, novou sekci rádi založíme

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Jagi92
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: úte čer 25, 2019 08:23

Master 2,5dci - čidlo tlaku oleje

Příspěvek od Jagi92 » úte čer 25, 2019 08:27

Ahoj, mám od koupi Mastera první opravdovej problém. Po koupi jsem vyměnil olej s filtrem atd. Všechno ok a až dnes (po cca 800km) hroznej průšvih. Jedu a jak chci parkovat tak na mě divně koukaj lidi. Jak zacouvám na místo, tak vidím všude na silnici olej - hned vypnu motor a zjišťuju co se stalo. Jak opadly emoce a dojel kamarád, tak jsme si všimli, že všechen olej vystříkal přes těsnění olejového filtru. Chci po naplnění novým olejem a montáži nového filtru změřit tlak oleje v soustavě. Takže mám dvě otázky - první je, kde najdu čidlo tlaku oleje? G9U 650 (100dci) a druhá: myslíte, že jsem pouze špatně dal těsnění filtru a nebo je K.O. regulátor tlaku paliva? Údajně by měl být na čerpadle, takže vana musí ven... doufám, že jsem to nezadřel, ačkoliv úplně bez oleje to asi nebylo... Jinak tlak odhaduju, že v pořádku bude okolo 4baru, nad 6 bych to viděl jako problém. Děkuju za radu

Více na: http://cs.renault-club.cz/forum-tema/ci ... leje-29701

Jagi92
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: úte čer 25, 2019 08:23

Re: Master 2,5dci - čidlo tlaku oleje

Příspěvek od Jagi92 » úte čer 25, 2019 15:03

Prosím o odpověď pokud někdo víte...

Děkuju

Odpovědět

Zpět na „Ostatní modely bez vlastní sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti