Renovace/likvidace 3 dveřového R5 s motorem 1,0

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
hor02
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: pát srp 12, 2011 09:33

Renovace/likvidace 3 dveřového R5 s motorem 1,0

Příspěvek od hor02 » pát srp 12, 2011 09:43

Vážení fanové a přátelé, jsem majitelem třídveřového bílého R5 s litrovým motorem. Před časem jsem poškodil motor a byla nutná výměna těsnění pod hlavou. Auto mi sloužilo velmi dobře. V současnosti mi ale zůstalo jako rezavějící troska. Jsem fanda a tak stojím před rozhodnutím, zdali se pustit do renovace do původního stavu, či z něj udělat opticky R5 turbo nebo jej prodat a uzavřít tak kapitolu R5 v mém životě. Auto potřebuje mnoho oprav na karoserii. optickjy to nění nejhorší, podběhy a prahy jsou však téměř na výměnu. Potřebuji tedy pomoci s rozhodnutím zda si jej nechat či prodat a/nebo případně poradit s plechovými díly a tuningovými prvky.

Uživatelský avatar
Peťa
Advanced member
Příspěvky: 430
Registrován: pát říj 26, 2007 10:19
Bydliště: Zlín

Re: Renovace/likvidace 3 dveřového R5 s motorem 1,0

Příspěvek od Peťa » pát srp 12, 2011 13:15

Starých R5 už moc není, na silnici ji prakticky nepotkáš. Pokud se ti auto ještě líbí, nějak ti nezavazí, jsi fanda a uděláš si na to čas, tak by byla škoda to dávat pryč... Za zrenovované staré auto, na kterém je vidět, že se o něj pečovalo, se nemusíš ani stydět, ba právě naopak...
Pište raděj SZ prosím :-)

RED DWARF

Uživatelský avatar
GeminiRacing
Starting member
Příspěvky: 25
Registrován: stř úno 09, 2011 10:28

Re: Renovace/likvidace 3 dveřového R5 s motorem 1,0

Příspěvek od GeminiRacing » úte lis 08, 2011 11:25

urcite zrenovovat minimalne komponentami z R5 alpine/alpine turbo......tvrdsi podvozok, lepsie brzdy, vzadu kotuce......motor 1,4

je ich naozaj malo a oplati sa ju zachovat.....

Uživatelský avatar
Sova
Grafoman
Příspěvky: 3227
Registrován: pát dub 21, 2006 20:49
Bydliště: Markrabství Moravské
Kontaktovat uživatele:

Re: Renovace/likvidace 3 dveřového R5 s motorem 1,0

Příspěvek od Sova » úte lis 08, 2011 14:24

určitě zrenovovat do původního stavu...je jich naozaj malo tak nač z toho dělat bastl alá alpine či turbo :wink:

Odpovědět

Zpět na „Renault 5 1973-1985“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti