Opět ciklovač

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Muko
Starting member
Příspěvky: 8
Registrován: stř kvě 21, 2014 23:30

Opět ciklovač

Příspěvek od Muko » pát lis 14, 2014 19:36

Dobrý den.
Už jsem to tu řešil, že nešlo cyklování a doběh stěračů. Poradili jste mi pojistky a bylo to ono ok. Nedávno jsme měli 11ku v servisu a měnili tam radiátor topení. Prý kvůli tomu museli sundat celou palubku i když jsem jim tam dal tan návod co jsem našel tady na fóru. Pár dní na to jsme za deště přišli na to že opět nejde cyklovač a ani doběh.
Na ťuknutí to udělá tři nebo dva cykli podle toho jak dlouze ťuknete, ale zastaví se třeba v půli skla. Na první polohu necykluje ale normálně stírá jako na druhé poloze a na další polohu se zrychlý tak jak mají, ale pokud je nevypnu přesně u kraje tak se také zastaví kde zrovna jsou. Prostě nejde doběh a to cyklování.Poučen jsem šel hned do pojistek, ale ty jsou všechny v pořádku. Všechny ty tři co se nějak týkají stěračů jsem prohlédl a vyměnil. Nic.
Servisák nám řekl, že prý ten cyklovač je přímo v motorku stěračů a že by se musel vyměnit celý že se to opravit nedá. Můžete někdo poradit jak to teda je a kde by jinde než v pojistkách mohl být zakopanej pudl?? Oni v tom servisu asi museli něco podělat s eletrikou když sundali tu palubku, protože když se rosvítila světla tak se spustily stěrače a ještě něco tam zlobilo. Po reklamaci to nějak dali dohromady,prý tam bylo vyrezlé zemění nebo tak něco , ale ty stěrače pořád takhle zloběj.
Je to R11 1984 GTL benzín
Děkuji za radu Mirek

Odpovědět

Zpět na „Renault 9/11“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů