Demontáž autorádia

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
mirekj
Junior member
Příspěvky: 160
Registrován: pon srp 11, 2008 20:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Demontáž autorádia

Příspěvek od mirekj » stř kvě 30, 2012 17:10

Zdravím,

na moji R9 se snažím vymontovat autorádio. Našel jsem, že je tam zacvaknuté přes jeden takový plíšek, co je v radiu a tím je zacvaknutý do toho plechu ve středovém panelu, jenže - jeden ten plíšek jsem "odcvaknul"... no prostě se mi jedna strana podařila, ale druhá se nedaří, protože tam je taková ta přihrádka na popelník a tak tam nemůžu pořádně najít druhý plíšek, pokud tam teda je.. co jsem koukal přes baterku a zrcátko, tak jsem neviděl, že by tam byl ještě jeden..

Nevíte, jestli tam nějaký je či není? a nebo jak to jinak vyndat? případně jestli jde vyndat celý radio i s tim plechem, co je kolem něho?
Renault 9 [1,4 | 1983]

Vitezslav
Člen RCČR
Příspěvky: 174
Registrován: ned lis 11, 2007 21:12
Bydliště: Andelska Hora 43 Chrastava
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontáž autorádia

Příspěvek od Vitezslav » čtv kvě 31, 2012 19:28

Každé autoradio je zadělané do auta jinak,ale k většině autoradií je v krabici i to čím se pak radio vyndá právě z toho plechového rámečku,ve kterém to drží.Jinak ten plechový rámeček ten ven jen tak nepůjde,hlavně pokud ho tam někdo zadělal poctivě a když ti nejde ven ten středový panel kvůli sedačkám tak to asi budeš muset vyndat právě ty sedačky.

Uživatelský avatar
mirekj
Junior member
Příspěvky: 160
Registrován: pon srp 11, 2008 20:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontáž autorádia

Příspěvek od mirekj » čtv kvě 31, 2012 21:02

Je to teda práce na prd.. tak s tím rádiem uvidím jindy.. zatím jsem se v tom pohrabal jakž takž, abych alespoň našel problém radiátoru, kvůli kterýmu jsem to rozdělával..
Renault 9 [1,4 | 1983]

Odpovědět

Zpět na „Renault 9/11“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti