Palubní deska Renault 9 - černošedá

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Albert1
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: pon dub 18, 2011 23:01

Palubní deska Renault 9 - černošedá

Příspěvek od Albert1 » pon dub 18, 2011 23:09

Dobrý den.
Rád bych se optal zde se vyskytujících, zdali nemají na prodej palubní desku do Renaultu 9 - černošedou kombinaci.
Na té stávající bohužel došlo k totálnímu vylomení té schránky na věci a pojistkové skříně. Než do dám slepit/svařit, tak se ptám, jestli ji někdo náhodou k prodeji nemá, či neví o někom takovém, případně již s tím nemá zkušenost ve smyslu, že se zkrátka sehnat nedá :(
Moc děkuji za jakékoliv zprávy sem nebo na mail (albert.kroener@seznam.cz).

Radek919
Starting member
Příspěvky: 16
Registrován: stř kvě 27, 2009 22:34

Re: Palubní deska Renault 9 - černošedá

Příspěvek od Radek919 » stř dub 20, 2011 22:17

Stejný problém jsem řešil před třemi roky, jen s tím rozdílem že do ní někdo asi praštil v servise a já na to přišel až když se rozjela prasklina. Zkoušel jsem to dát svařit, ale nevypadalo to hezky. Zkoušel jsem tedy palubní desku potom objednat v Ďáblicích, ale mělo to 2 ale :( : jednak nedovedli zaručit přesně jakou barvu bude mít, jednak cena: 18 000 Kč. Váhal jsem a odměna přišla cca za půl roku v létě. To jsem na dovolené pod Ještědem nalezl v jedné vesnici náhodou odstavenou "devítku", která čekala na sešrotování ale měla krásně zachovalý interier. Domluvil jsem se s majitelem a za 3 tis. Kč jsem si z ní vzal co jsem potřeboval. Tedy shrnuli své zkušenosti: jsou dvě možnosti: buď v Autoavantu zkusit objednat novou (pokud to ještě půjde) - to je jistota až na tu barvu, nebo se vyzbrojit trpělivostí a hlídat inzeráty s auty na rozebrání - těch je čím dál méně a zachovalých palubek v nich ještě méně. Stářím velmi křehne, takže šance na nalezení neporušeného kusu je, myslím, docela nízká. A abych nezapomněl, viděl jsem nějaké video, myslím z Argentiny, kde je dodnes vyrábějí. Na tom videu ukazovali, o kolik je pevnější než originál. Jaké je dílenské zpracování ale kvůli kvalitě videa nešlo posoudit.

Radek919
Starting member
Příspěvky: 16
Registrován: stř kvě 27, 2009 22:34

Re: Palubní deska Renault 9 - černošedá

Příspěvek od Radek919 » pon dub 25, 2011 21:46

... a nebo tam dát palubní desku z R11. Ta už byla na praskání méně náchylná a dá se snáze sehnat (zrovna teď by asi jedna byla k mání podle jednoho z inzerátů). Ostatně, palubní desky z R11 měly i některé pozdější devítky, stejně jako přední masku.

Albert1
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: pon dub 18, 2011 23:01

Re: Palubní deska Renault 9 - černošedá

Příspěvek od Albert1 » úte kvě 17, 2011 23:03

Děkuji zatím za všechny rady a pomoc - vypadá to, že snad se jedna podaří... Až bude na místě, tak se pochlubím i fotografií:)

Albert1
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: pon dub 18, 2011 23:01

Re: Palubní deska Renault 9 - černošedá

Příspěvek od Albert1 » ned zář 16, 2012 23:03

Tak se již podařilo (ač to trvalo déle) a nová palubní deska je již ke spokojenosti na místě. A jak jsem slíbil, vkládám foto.
A drobné OT - mám dojem, že zadní náprava je poněkud níže, něž má být... Zdá se Vám také?;)
Děkuji a zdravím.
A.
Upr. 1.jpg
Upr. 2.jpg

šilený max
Junior member
Příspěvky: 144
Registrován: ned úno 03, 2008 17:22
Bydliště: Hostinné

Re: Palubní deska Renault 9 - černošedá

Příspěvek od šilený max » úte zář 18, 2012 21:05

To je ale pěknej kousek :t18:víc foto prosím :shock:
R 19 1.8 54kw,R 19 1.8 99kw,R 5 1.4 ,Clio 1.2,Dacia Double cab 1.9d,R 9 1.4 tujjjjbo :-) http://silenejmax.rajce.idnes.cz/

Albert1
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: pon dub 18, 2011 23:01

Re: Palubní deska Renault 9 - černošedá

Příspěvek od Albert1 » úte zář 25, 2012 00:05

Zdravím!
Je-li tedy takový zájem - mohu ještě posloužit těmito obrázky. Jel jsem na výlet a tak jsem při focení si řekl, že auto vlastně je také hezký objekt k vyfocení...:)
S pozdravem
A.
P. S. Přední mřížka už je nyní vyměněna za novou;)
Přílohy
Upr. 5.jpg
Upr. 4.jpg
Upr. 3.jpg

Radek919
Starting member
Příspěvky: 16
Registrován: stř kvě 27, 2009 22:34

Re: Palubní deska Renault 9 - černošedá

Příspěvek od Radek919 » sob zář 29, 2012 22:48

Gratuluji k úlovku palubní desky :D Sám vím, jaký je to v dnešní době úspěch ji sehnat v dobrém stavu. Podle nárazníků soudím, že auto je verze GTS? Ale ta zase měla přední mlhovky. No, v každém případě jsem rád, že někdo další uchovává "starou dobrou devítku". Ještě přidat GTS disky kol a efekt je úplný :wink:

Přidávám obrázek své plechové lásky. Tak ať Ti dobře jezdí.
Přílohy
IMG_0920.JPG

Odpovědět

Zpět na „Renault 9/11“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů