Zender

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Vitezslav
Člen RCČR
Příspěvky: 174
Registrován: ned lis 11, 2007 21:12
Bydliště: Andelska Hora 43 Chrastava
Kontaktovat uživatele:

Zender

Příspěvek od Vitezslav » pát led 07, 2011 16:36

Jen se chci zeptat,našel jsem pár fotek Renault Turbo Zender a protože ty auta vypadají fakt dobře na svoji dobu,a moje auto je ted už po klempířské stránce v pohodě,hledám kde se dají na tyto auta koupi doplnky jako prahy a nárazníky.Neřeším interiér,mám připravenou alcantaru jen čekám až bude čas.Chtěl bych si svojeho mazlika trochu odlišit,ale nechci žádný extrem.

Uživatelský avatar
Sova
Grafoman
Příspěvky: 3227
Registrován: pát dub 21, 2006 20:49
Bydliště: Markrabství Moravské
Kontaktovat uživatele:

Re: Zender

Příspěvek od Sova » pát led 07, 2011 17:45

V podstatě nikde...vím o dvou lidech co to mají, z toho jeden ti tu určitě napíše reakci...

Pocitej že cena minimálně 500 euro za jety a nový tak 30.000,- +

Jety ale těžko sezenes, cekuj ebay...

Těch aut je málo, lidí kteří se o něj zajímají ještě min a když to někde je na prodej tak majitel ví kolik za to chtít...

Můj kamarad například kvůli těmto plastum koupil celé auto za deset, který pak dál v podstatě do srotu

Otázka je jestli to nový v renaultu jde ještě sehnat

Vitezslav
Člen RCČR
Příspěvky: 174
Registrován: ned lis 11, 2007 21:12
Bydliště: Andelska Hora 43 Chrastava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zender

Příspěvek od Vitezslav » sob led 08, 2011 17:33

Tak to je mazec.Takže mám své řešení.Znám se s panem Bláhou,který je majitel laminoservisu v dolní Řasnici a když mu dodám nějaké fotky,tak by to mohl vyrobit určitě levněji než by to stálo jinde.Umí i pracovat s ABS plastem takže to nutně nemusí být laminát,už mo pár věcí dělal a opravdu umí.Ale i tak díky za radu.Jdu brouzdat po netu a hledat co nejlepší fotky a pokud mi tu nějaký majitel zendera napíše reakci,prosím o zaslání nějakých podrobnějších fotek,abych se měl čeho chytit.Já se vždycky zakousnu do nějaké ptákoviny a pustí mne to až když si na tom namelu nos nabo to dořeším. Díky.

Odpovědět

Zpět na „Renault 9/11“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů