Ventilátor topení

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Vitezslav
Člen RCČR
Příspěvky: 174
Registrován: ned lis 11, 2007 21:12
Bydliště: Andelska Hora 43 Chrastava
Kontaktovat uživatele:

Ventilátor topení

Příspěvek od Vitezslav » ned říj 10, 2010 12:46

Lidičky protože jsem změnil zeměstnání nebyl čas se sem koukat,ale ted mám jeden problém,pravděpodobně mi odchází ventilátor topení,mám Renault 9 1.4 rv 1987.někdy začně hučet a stratí otáčky a jindy nejde vůbec.Nevíte kde sehnat jinný nebo nemáte ho někdo doma navíc,díky za info.

Uživatelský avatar
R11
Člen RCČR
Příspěvky: 623
Registrován: pon úno 18, 2008 16:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R11 » ned říj 10, 2010 23:47

Huci zrejme proto, ze je vymleta jeho osicka na vrtuli, me to dela taky, hlavne v zime. A pokud jde o vykon - pokud nemas nekde zoxidovany kontakty a ovladaci kolecko funguje spravne, muze byt ta osicka jeste taky zarezla, nebo spinava. Zkus to necim prostriknout a uvidis, me to pomohlo. Prestaval se mi tocit, odpor se prehrival a vyhazovalo to pojistku. Kdyz jsem ho vyndal a promazal, je klid.
:mrgreen: Jirka :mrgreen:

<> Renault 11 GTL, phase I, 1397 ccm, 49 kW, 5 dv., r. v. 1986 :arrow: foto ZDE
<> Renault Clio III Grandtour, phase II, 1149 ccm, 16V, 55 kW, 5 dv., r. v. 2010

Vitezslav
Člen RCČR
Příspěvky: 174
Registrován: ned lis 11, 2007 21:12
Bydliště: Andelska Hora 43 Chrastava
Kontaktovat uživatele:

Ventilator

Příspěvek od Vitezslav » pon říj 11, 2010 11:36

Já ho vyndal,rozhýbal a namazal tak jak píšeš,ale motůrek stejně nemá otáčky jaké má mít,uhlíky mají délku asi 5mm,což si myslím že je dost málo a tak sháním uhlíky,nebo celý motůrek.

Odpovědět

Zpět na „Renault 9/11“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti