Zadná náprava

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Janko Hraško
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: čtv říj 11, 2007 22:41

Zadná náprava

Příspěvek od Janko Hraško » pát říj 12, 2007 09:47

Tiež som "napružil" zadnú nápravu na Renaulte 9 tak, že som pootočil o jeden zub torzky.
Auto síce stuhlo a je také nejaké lepšie, ale pri vbehnutí do jamy "seknú" tlmiče pretože ich dĺžka už nedovolí väčšie prepruženie, jednoducho sa už viac nenatiahnu.
Máte niekto skúsenosti či sú aj dlhšie tlmiče a čo sa stane, keď sa tam dlhšie tlmiče namontujú. Ako sa prejaví tento zásah na stabilite auta, keď takouto úpravou sa vlastne zmení geometria prednej nápravy, aspoň čo sa týka uhlu záklonu.

Ďakujem

Janko Hraško
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: čtv říj 11, 2007 22:41

Příspěvek od Janko Hraško » ned říj 14, 2007 22:28

No čo je ? Kde sú vaše skúsenosti ?

Uživatelský avatar
Liboa
Člen RCČR
Příspěvky: 879
Registrován: pon lis 05, 2007 19:02
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Liboa » sob lis 10, 2007 12:42

Ahoj, já zkušenosti nemám, ale chtěl bych se tě zeptat jestli je to pracný přehodit tu torzku o zub?? Protože to auto je fakt hodně nízko.
Renault 11 GTL, Renault 11 Turbo ZENDER

Vitezslav
Člen RCČR
Příspěvky: 174
Registrován: ned lis 11, 2007 21:12
Bydliště: Andelska Hora 43 Chrastava
Kontaktovat uživatele:

zadní náprava

Příspěvek od Vitezslav » stř úno 20, 2008 11:19

Přehodit torzky o zub není nic složitého jsou to i s tlumičem 3 šrouby a pro to bouchání při plném vyjetí tlumiče:já jsem také přetočil torzky o zub a když mi to bouchalo asi stejně jako tobě tak jsem sehnol zadní tlumiče které jsou o 5 cm delší a funguje to skvěle.Jen když jsem byl tady u nás v Hypernově na nákupu ,přišel za mnou dozor parkoviště a ptal se, jak jsem z mého auta ofroada nešlo mu dohlavy že mám v předu tlumiče z 19 a zvedlý zadek.Tady u nás je takový krásný železniční přejezd že tu téměř každý škrtá .JA UZ NE. Takže resumé delší tlumiče se dodávají.

Odpovědět

Zpět na „Renault 9/11“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti