Renault 19

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
sklipek
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: čtv dub 02, 2015 21:12

Renault 19

Příspěvek od sklipek » čtv dub 02, 2015 21:19

Dobrý den chtěl bych se zeptat zda někdo neví jak vyřešit můj problém mám stařičký Renault 19 1.4 43 kW jede výborně ale nyní ted když je zima po nastartování auto jede ve vysokých otáčkách a strašně píská při sešlápnutí plynu přestane a po zahřátí motoru asi po 5 minutách přestane piskat a už nepiska vůbec dokud zas nevychladne motor klínový řemen je nový už nevím co s tím prosím o radu :) předem děkuji za odpověď :)

PREDATOR141
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: úte led 19, 2016 13:05

Re: Renault 19

Příspěvek od PREDATOR141 » úte led 19, 2016 19:14

zdravim vsechny zde byl komentar ohledne toho že nastartovane auto z niceho nic zhaslo..a odpoved byla civka..pak jiny clovek tady rekl že cely rozdelovac vymenit,tak rozdelovac sem vymenil..no,..nastartoval jsem ujel jsem 20.km u baraku jsem zaparkoval,motor nechal bežet,a behemminutky zase motor chcipl!!po vychladnuti motoru jsem opet nastartoval a nechal bežet na neutral..po nekolika minutach motor chcípl...prosím poradte mi co mam jeste vyzkouset dekuji

Jonáš Černohous
Experienced member
Příspěvky: 533
Registrován: úte pro 15, 2009 09:57
Bydliště: Medlešice kousek od PCE.

Re: Renault 19

Příspěvek od Jonáš Černohous » ned dub 24, 2016 21:58

netusim jaky motor mate v aute ale zrejme tam mate cidlo teploty vody pro RJ , mohlo by zlobit prave to.
Renault laguna II Grandtour 1.8 16v
Renault laguna 2.2 DT uz se nad ni zatahuji mracna :-D
John Deere 8 335R mimo kuze v plny palbe

Odpovědět

Zpět na „Renault 19“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti