Problem s Centralem

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Darvee
Starting member
Příspěvky: 7
Registrován: sob úno 16, 2013 23:06

Problem s Centralem

Příspěvek od Darvee » sob úno 16, 2013 23:14

Dobry den mam takovy problem s dalkou kdyz ho zmacku jak zamknuti tak odemknuti tak mi zuzsanou svitit bud oba nebo pravy blinkr nevite nekdo co by to mohlo byt diky

efendiefendi
Junior member
Příspěvky: 191
Registrován: ned bře 29, 2009 17:49
Bydliště: praha

Re: Problem s Centralem

Příspěvek od efendiefendi » ned úno 17, 2013 10:36

Mozek ovladani centralu.Po zmacknuti sepne okruh na nejaky cas potrebny na pohyb motorku centralu a tobe asi zustane viset a drzi sepnuty.Spatne se to da posoudit,kdyz nestojim u auta.Klickem central funguje normalne.....zavre a otevre vsech

Uživatelský avatar
goreff
Senior member
Příspěvky: 1208
Registrován: úte črc 10, 2007 19:05
Bydliště: Olomoucký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem s Centralem

Příspěvek od goreff » ned úno 17, 2013 13:44

R19 origo DO centrál nemá připojné blinkry...a "mozek" taky nemá, jen pár blbostí jako infra snímač, zpomalovací relé, atd. :lol:
F7P 16 Soupapes Died
F7R 16 Soupapes Sold
F4R Turbocompresseur

Darvee
Starting member
Příspěvky: 7
Registrován: sob úno 16, 2013 23:06

Re: Problem s Centralem

Příspěvek od Darvee » úte úno 19, 2013 23:48

No me to normalne odemyka a zamyka i s dalkou i klicem jo ale nez jsem na to prisel tak jsem se divil ze mam porad vybitou baterii a dost me to trapi moje prvni auto na DO a stejne ho nemuzu pouzivat

Darvee
Starting member
Příspěvky: 7
Registrován: sob úno 16, 2013 23:06

Re: Problem s Centralem

Příspěvek od Darvee » úte úno 19, 2013 23:49

[quote="Darvee"]No me to normalne odemyka a zamyka i s dalkou i klicem jo ale nez jsem na to prisel tak jsem se divil ze mam porad vybitou baterii a dost me to trapi moje prvni auto na DO a stejne ho nemuzu pouzivat Jo a je to typ 1.4 GTR prvni verze

Osly
Junior member
Příspěvky: 159
Registrován: úte zář 13, 2011 10:59
Bydliště: okr. Zlín

Re: Problem s Centralem

Příspěvek od Osly » stř úno 20, 2013 00:10

spíš se podívej jestli máš dobře dotažený kontakty na baterce a kostru ke kastly od baterky to vybíjí baterku...centrál to nedělá co vím

Odpovědět

Zpět na „Renault 19“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů