RADA!!!

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
OK87
Starting member
Příspěvky: 10
Registrován: pát úno 25, 2011 15:24

RADA!!!

Příspěvek od OK87 » stř lis 02, 2011 17:28

Chci se zeptat,lze sehnat ekologický papír? Mám s tím problém, jelikož jsem vrak prodal a potřebuju ho odhlásit. Nebo je i jiná možnost, jak to trvale odhlásit z registru vozidel? Poraďte. Dík za odpověď

Uživatelský avatar
Jirin_CZ
Člen RCČR
Příspěvky: 372
Registrován: stř led 12, 2011 23:58
Bydliště: Zálezlice

Re: RADA!!!

Příspěvek od Jirin_CZ » pát lis 04, 2011 17:45

Jeste je jedna moznost... Na magistratu v registru vozidel dat cestne prohlaseni ze vozidlo bude slouzit k jinym ucelum (u nas je nejcastejsi kralikarna.. :D) a mas to... :) Mam pocit ze je na to dokonce formular... :)
Škoda Favorit '89 -> MB Vito -> Renault Scenic I 1.6 16V (mám ho dodneška) -> Škoda Fabia 1.4 Tdi -> Renault Scenic II 1.5 Dci 60kw (mazel)

Mám CLIPa kdyby někdo chtěl.... Přes SZ... Někdy mi trvá dýl než odepíšu tak vydržte...

Když už něco dělám, tak ať to stojí za to... :)

OK87
Starting member
Příspěvky: 10
Registrován: pát úno 25, 2011 15:24

Re: RADA!!!

Příspěvek od OK87 » sob lis 26, 2011 15:14

a není k tomu potřeba fotodokumentace? Jde to udělat i když je auto v polopřevodu?

Uživatelský avatar
Jirin_CZ
Člen RCČR
Příspěvky: 372
Registrován: stř led 12, 2011 23:58
Bydliště: Zálezlice

Re: RADA!!!

Příspěvek od Jirin_CZ » pát pro 02, 2011 13:06

neni k tomu potreba nic... Odevzdas technicak stejne jako pri odhlaseni... :) Ale musis byt vlastnikem auta.. Kdyz je auto v prevodu tak to nejde... :( Uz jsem to jednou resi la nepochodil jsem... :(
Škoda Favorit '89 -> MB Vito -> Renault Scenic I 1.6 16V (mám ho dodneška) -> Škoda Fabia 1.4 Tdi -> Renault Scenic II 1.5 Dci 60kw (mazel)

Mám CLIPa kdyby někdo chtěl.... Přes SZ... Někdy mi trvá dýl než odepíšu tak vydržte...

Když už něco dělám, tak ať to stojí za to... :)

Jonáš Černohous
Experienced member
Příspěvky: 533
Registrován: úte pro 15, 2009 09:57
Bydliště: Medlešice kousek od PCE.

Re: RADA!!!

Příspěvek od Jonáš Černohous » stř pro 21, 2011 18:17

ja sem k tomu zruseni fotky auta potreboval, urednice je po me vyzadovala ale jelikoz sem to vedel tak sem fotky mel a auto me zrusily za ucelem jineho vyuziti
Renault laguna II Grandtour 1.8 16v
Renault laguna 2.2 DT uz se nad ni zatahuji mracna :-D
John Deere 8 335R mimo kuze v plny palbe

Odpovědět

Zpět na „Renault 19“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů