centrál

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Maxi.Cartmen
Člen RCČR
Příspěvky: 103
Registrován: pát úno 09, 2007 01:01
Bydliště: Dobřichov

centrál

Příspěvek od Maxi.Cartmen » pát bře 30, 2007 22:23

Mám takovej problém.U pravých zadních dveří mi nefunguje centrál.Někdy i u dveří spolujezdce,ale to většinou funguje.Mám namysli že se mi neodemkonu a ani nezamknou.Mně příjde jako by ten ,motorek co je ve dveřích chtěl,ale prostě to neodemkne a ani nezamkne.Myslíte,že to je vážný a nebo to stačí nějak promazat? Dík
Laguna Combi 1,9 Dti tv. 1997

Uživatelský avatar
borekbroucek
Starting member
Příspěvky: 73
Registrován: čtv zář 07, 2006 18:24
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od borekbroucek » úte dub 17, 2007 14:29

Někdy to pomůže,ale mi to dělalo taky a než rozebírát dveře co třetí tyden,tak jsem koupil český motorek za 250Kč(viděl jsem i ten samej za 170Kč ale nevím už kde) a bylo po problému jelikož českéj má větší sílu
:?

doug68
Junior member
Příspěvky: 191
Registrován: ned bře 18, 2007 21:21
Bydliště: Litvinov
Kontaktovat uživatele:

Re: centrál

Příspěvek od doug68 » úte dub 17, 2007 19:00

Maxi.Cartmen píše:Mám takovej problém.U pravých zadních dveří mi nefunguje centrál.Někdy i u dveří spolujezdce,ale to většinou funguje.Mám namysli že se mi neodemkonu a ani nezamknou.Mně příjde jako by ten ,motorek co je ve dveřích chtěl,ale prostě to neodemkne a ani nezamkne.Myslíte,že to je vážný a nebo to stačí nějak promazat? Dík
me se neodemykaly oboje zadni dvere. tak sem sundal tapec, je tam tahlo uchycene v takove plastove uchytce. Tam sem strikl trochu oleje a ocistil to a uz to funguje...

doug68
Junior member
Příspěvky: 191
Registrován: ned bře 18, 2007 21:21
Bydliště: Litvinov
Kontaktovat uživatele:

Re: centrál

Příspěvek od doug68 » úte dub 17, 2007 19:02

Maxi.Cartmen píše:Mám takovej problém.U pravých zadních dveří mi nefunguje centrál.Někdy i u dveří spolujezdce,ale to většinou funguje.Mám namysli že se mi neodemkonu a ani nezamknou.Mně příjde jako by ten ,motorek co je ve dveřích chtěl,ale prostě to neodemkne a ani nezamkne.Myslíte,že to je vážný a nebo to stačí nějak promazat? Dík
me se neodemykaly oboje zadni dvere. tak sem sundal tapec, je tam tahlo uchycene v takove plastove uchytce. Tam sem strikl trochu oleje a ocistil to a uz to funguje...

jeste by mozna bylo dobry, kdyz uz to mas dole, tak to cely zkontrolovat a pripadne ocistit a promazat...

Jan Melichar
Junior member
Příspěvky: 214
Registrován: čtv led 08, 2004 13:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan Melichar » pát dub 20, 2007 08:45

Já řešil centrál taky hrozně dlouho pořád se některé dveře střídavě nezamykaly. Pokoušel jsem se pořád promazávat ty mechanizmy zámků a nikdy to moc nepomohlo.
Nakonec pomohlo vyvrtat slabým vrtákem do motorků díru (je potřeba opatrně a ve správném místě :D )a prostříkat to kontaktolem a následně WD40. Od té doby tři roky funguje vše bez problémů.
Už se tady o tom jednou psalo...
Renault Megane Grandtour 1,3 Tce 2022
Renault Clio Grandtour 0,9 Tce 2019
Renault 19 1,8 16V 1992, Renault Laguna II 1,6 16V 2001,Renault Laguna III 2,0 16V 2011- ex

jks
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: ned srp 21, 2011 16:33

Re: centrál

Příspěvek od jks » ned srp 21, 2011 16:36

Ja mam velmi podobny problem ale zmena je v tom ze mne central nechce zamykat kufor. Mal som to aj rozobrate ale ziadny motorcek som ta nenasiel. Viete mi poradit??
Vdaka

Uživatelský avatar
goreff
Senior member
Příspěvky: 1208
Registrován: úte črc 10, 2007 19:05
Bydliště: Olomoucký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: centrál

Příspěvek od goreff » pon srp 22, 2011 15:44

pokud máš centrál, tak tam motorek musí být, tedy pokud ho už někdo nevymontoval, je to černá hranatá krabička...
tu je vidět, je umístěn jinak než na fotce, tady je jako odskok pátých dveří
Obrázek
F7P 16 Soupapes Died
F7R 16 Soupapes Sold
F4R Turbocompresseur

Odpovědět

Zpět na „Renault 19“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů