problém s výkonem

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

x.soldier
Starting member
Příspěvky: 21
Registrován: sob lis 29, 2008 23:46

Příspěvek od x.soldier » stř bře 31, 2010 17:59

proc si myslis ze by to melo byt tim lankem? Navic ja ho na filtru rozhodne upevnene nemam, mam jiny typ R nez ty..

andrewdie
Starting member
Příspěvky: 65
Registrován: pát led 23, 2009 12:13
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od andrewdie » stř bře 31, 2010 18:56

no ja to zkousel tak, ze nekdo mi seslapnul pedal do cca 2K ot. a pak jsem tim lankem tahal, a kolisali otacky, taky mam prodranej ten plastovej kryt filtru, kvuli tomu bowdenu, ktery tam volne lital, je to videt i na ty fotce.

Rozhodne to ale nemusi byt tvuj pripad, u benzinu je myslim jinej filtr a taky cerpadlo jinde...

x.soldier
Starting member
Příspěvky: 21
Registrován: sob lis 29, 2008 23:46

Příspěvek od x.soldier » stř bře 31, 2010 19:19

jojo, mam to jinak.... pak poslu foto...

DoDo24
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: stř čer 02, 2010 08:18

Re: problém s výkonem

Příspěvek od DoDo24 » úte čer 08, 2010 22:27

x.soldier píše:zdravím, chci se zeptat jestli by mi někdo z vás mohl poradit ještě dřív, než to dám do servisu, ať tam nejsem za XXX. Možná se to už někomu z vás stalo... Jde o to, že poslední dobou mi muj R19, 1.8, r.v. 1989, 68kw začíná ztrácet výkon v tom smyslu, že když přidám po plynu, tak semtam začne auto cukat a vůbec to nejede... musím pak sešlápnout spojku a přestane to s tím, že se otáčky z ničeho nic vyhoupnou do závratných hodnot a nemám vůbec nohu na plynu... pak se to uklidní na normální otáčky a můžu zase jet... nebo se aspoň o to pokusit, protože někdy když se chci třeba rozjet a zacuká mi to, tak to prostě chcípne a nejde to ani startnout. Až když držím starter a šlapu pořád po plynu, tak to po dlouhe době naskočí, ale je cítit hodně benzin, tak se to asi dost přechlastá. Nevím co s tím, má s tím prosím někdo zkušenosti? Byl bych mu moc vděčný!!! Veselé Vánoce všem!

Zdravim mam R19 1,4 KW a mam presne taky problem. Zaujimalo by ma ci si to poriesil?? Ja som do dal spravit ale zatial mechanik zistil ze 3 valec vobec nemal tlak. Ale obavam sa ze ci to niemoze byt aj to veko zapalovania alebo uhliky.
Dakujem za odpovede

Zdravim

x.soldier
Starting member
Příspěvky: 21
Registrován: sob lis 29, 2008 23:46

Příspěvek od x.soldier » stř čer 09, 2010 08:51

obavam se ze vam uz nepomuzu, jelikoz minuly tyden se mi stala nemila vec... Jel jsem asi tak 50km/h a najednou se mi vypnul sam od sebe motor... v jizde. Dal jsem tam trojku, jestli sam naskoci... A uz ani tuk. V servise mi rekl ze je prevodovy retez zpretrhany a oprava sevsim vsudy by me vysla pres 10 tisic. To ani nemluvim o tom, ze by bylo treba spravit rizeni a dalsi veci. Tudiz auto poputuje tam kam patri, je to srot. Vubec 19ky uz patri do stareho zeleza. Jiz nikdy

DoDo24
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: stř čer 02, 2010 08:18

Příspěvek od DoDo24 » stř čer 09, 2010 08:58

x.soldier píše:obavam se ze vam uz nepomuzu, jelikoz minuly tyden se mi stala nemila vec... Jel jsem asi tak 50km/h a najednou se mi vypnul sam od sebe motor... v jizde. Dal jsem tam trojku, jestli sam naskoci... A uz ani tuk. V servise mi rekl ze je prevodovy retez zpretrhany a oprava sevsim vsudy by me vysla pres 10 tisic. To ani nemluvim o tom, ze by bylo treba spravit rizeni a dalsi veci. Tudiz auto poputuje tam kam patri, je to srot. Vubec 19ky uz patri do stareho zeleza. Jiz nikdy
Zdravim
Ale ani vobec sa vam nepodarilo odstanit to cukanie pri studenom motore ako ste pisali vo vasom prvom prispevku??

x.soldier
Starting member
Příspěvky: 21
Registrován: sob lis 29, 2008 23:46

Příspěvek od x.soldier » stř čer 09, 2010 10:01

mno posledni asi pulrok mi to nedelalo, asi zhruba od te doby co jsem vymenil olej. Podivej se jestli ti neubyva oleje, protoze me vytekal pres nejakou c*parnu od motoru a uz jsem mel jen pulku oleje. Doplnil a od te doby celkem klid, az ted se to posralo... ale buhvi kvuli cemu ted. Neminim to uz resit, jdu pryc od tohohle 20 let stareho srotu

julius1981
Starting member
Příspěvky: 11
Registrován: čtv úno 08, 2024 21:24

Re: problém s výkonem

Příspěvek od julius1981 » sob bře 09, 2024 00:25

Caute

Ako ste to vyriesili?

Mam 1.8 81 kw 1993. Model 92 viacbodove.
Za studena nechce nastarovat. Ked je vlazny uz ide ako hodinky. Ked som nahrial fénom hadicu sania od filtra naskočil
Cidlo teply som skusal aj nove,.ale nic.
Uz som bezradny.

Odpovědět

Zpět na „Renault 19“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů