Problém s orig.rádiem v R19/´91

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Petr Cvrček
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: čtv čer 10, 2004 19:12
Bydliště: Opočno

Problém s orig.rádiem v R19/´91

Příspěvek od Petr Cvrček » čtv čer 10, 2004 22:28

V R19 mám orig.RMG Renault-Philips s ovládáním pod volantem a po jeho zapnutí jsou někdy vymazány předvolby a hlasitost je na maximum. Po celkovém znovunastavení a následném nastartování (ale i vypnutí) motoru se ono nastavení znovu zruší.. :roll: :? Autoelektrikář vyloučil chybu v zapojení spínací skříňky. "Odborník" přes rádia nedokázal závadu odstranit. Kde by mohl být zakopanej pes :?: Někde v připojení, nebo v rádiu samotném :?: A jestli v rádiu, je to závada opravitelná, nebo udělá parádu už jen ve vitrýnce :?: :oops: Prosím o jakoukoliv radu buď sem, nebo SMS na 728119355. Díky :wink:
Petr

Uživatelský avatar
Dawe
Starting member
Příspěvky: 44
Registrován: pon led 12, 2004 13:55
Bydliště: Praha

Re: Problém s orig.rádiem v R19/´91

Příspěvek od Dawe » pát čer 11, 2004 09:24

Petr Cvrček píše:V R19 mám orig.RMG Renault-Philips s ovládáním pod volantem a po jeho zapnutí jsou někdy vymazány předvolby a hlasitost je na maximum. Po celkovém znovunastavení a následném nastartování (ale i vypnutí) motoru se ono nastavení znovu zruší.. :roll: :? Autoelektrikář vyloučil chybu v zapojení spínací skříňky. "Odborník" přes rádia nedokázal závadu odstranit. Kde by mohl být zakopanej pes :?: Někde v připojení, nebo v rádiu samotném :?: A jestli v rádiu, je to závada opravitelná, nebo udělá parádu už jen ve vitrýnce :?: :oops: Prosím o jakoukoliv radu buď sem, nebo SMS na 728119355. Díky :wink:
Chybu bych hledal v napajeni pameti radia pri klidovem (stand-by) rezimu. Mel by to byt jeden drat trvaleho napajeni i pri vypnutem zapalovani. Nevim presne mozna oranzovy.

Uživatelský avatar
Lucni Konik
Člen RCČR
Příspěvky: 723
Registrován: sob kvě 15, 2004 01:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucni Konik » pát čer 11, 2004 22:17

Ahoj,

tohle mi v mé Nevadě dělá philips SAT od začátku, budu to dávat příští týden kamarádovi, jestli s tím něco provede a pak dám vědět - je to problém rádia - jiné rádio funguje bez problémů.

S pozdravem

Karel

Petr Cvrček
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: čtv čer 10, 2004 19:12
Bydliště: Opočno

Příspěvek od Petr Cvrček » ned čer 27, 2004 18:44

Lucni Konik píše:budu to dávat příští týden kamarádovi, jestli s tím něco provede a pak dám vědět
Ahoj, tak jakpak to vypadá s tím rádiem, už se to povedlo nějak opravit?
Petr

Uživatelský avatar
Lucni Konik
Člen RCČR
Příspěvky: 723
Registrován: sob kvě 15, 2004 01:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucni Konik » ned čer 27, 2004 20:08

zdravim, nedopadlo :-) neb jsem to jeste nestihl dat kamaradovi - byl jsem stale mimo kvuli pracovnimu vytizeni, takze mu to povezu asi az tento tyden :-)

Karel

martin.bart
Starting member
Příspěvky: 71
Registrován: pon úno 16, 2004 09:06

Příspěvek od martin.bart » ned čer 27, 2004 23:21

Ahoj, ja sem si koupil Pioneera a mel sem s nim stejnej problem, pak sem se dival a byl prohozenej drat co dava staly napajeni a co do nej de stava az po zasunuti klicku, tak sem to prohodil a od ty doby pohodicka:)

Odpovědět

Zpět na „Renault 21“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů