Zoficiálnění tažného zařízení

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
jimo
Starting member
Příspěvky: 30
Registrován: úte lis 22, 2005 12:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Zoficiálnění tažného zařízení

Příspěvek od jimo » čtv lis 24, 2005 08:10

Ahoj, prosím o radu - koupil jsem vůz Renault 21 s koulí, kterou ovšem nemá v papírech. Zařízení je typu Z 154E. Co musím udělat, sehnat,... pro to, abych mohl kouli do papírů připsat? Kamarád říkal něco o tom, že se kupují papíry z vrakoviště, poradí mi prosím někdo konkrétněji?

Díky.
<B>All I want is warm bed, kind word and unlimited power.</B>

lada
Junior member
Příspěvky: 221
Registrován: sob srp 21, 2004 17:09

Příspěvek od lada » čtv lis 24, 2005 14:21

Já když jsem to před pár lety dělal na Favoritu,tak nebylo potřeba nic.Jen jsem vyplnil nějaký formulář na evidenci vozidel zaplatil 50kč,panáček se zašel podívat na auto,napsal si číslo zařízení,dopsal ho do velkého techničáku a vystavil mě nový malý TP.To bylo vše.Nevím jak to probíhá dnes,ale snad by to mohlo být stajné.Nejjednodušší máš když se zajdeš zeptat na evidenci vozidel.

jimo
Starting member
Příspěvky: 30
Registrován: úte lis 22, 2005 12:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jimo » čtv lis 24, 2005 15:37

lada píše:Já když jsem to před pár lety dělal na Favoritu,tak nebylo potřeba nic.Jen jsem vyplnil nějaký formulář na evidenci vozidel zaplatil 50kč,panáček se zašel podívat na auto,napsal si číslo zařízení,dopsal ho do velkého techničáku a vystavil mě nový malý TP.To bylo vše.Nevím jak to probíhá dnes,ale snad by to mohlo být stajné.Nejjednodušší máš když se zajdeš zeptat na evidenci vozidel.
A to nebyl potreba zadny papir o montazi, koupi, nebo tak neco? To zni az prilis jednoduse... ale pokud by to tak bylo, super. :) Zkusim zavolat na Bohdalec a zeptat se.
<B>All I want is warm bed, kind word and unlimited power.</B>

lada
Junior member
Příspěvky: 221
Registrován: sob srp 21, 2004 17:09

Příspěvek od lada » čtv lis 24, 2005 16:53

Ne tenkrát jsem nepotřeboval žádný papír o montáži ani koupi,ale bylo to před pěti lety to ještě dělali policajti na DI.Jenom jsem řekl,že jsem koupil auto a na něm už bylo tažné,které nemám zapsané ve velkém techničáku to bylo vše.Ale jak říkám už je to pět let a teď už to může probíhat úplně jinak.Nevím teď už možná vyžadují nějaké papíry.Pokud by něco chtěli tak snad znáš nějakého autmechanika,který má autodílnu a za flašku ti vystaví doklad o montáži.

jimo
Starting member
Příspěvky: 30
Registrován: úte lis 22, 2005 12:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

SOLVED! ;-)

Příspěvek od jimo » čtv lis 24, 2005 17:14

Tak jsem právě volal na úřad a vypadá to, že to tak chodí ještě dnes.
Buď je papír o způsobilosti zařízení a doklad o montáži, nebo na to koukne technika pokud je to OK, potvrdí to do žádosti a je to.
Doufám, že to OK bude, ještě napíšu reálné zkušenosti pro případné další duše s podobným problémem.
<B>All I want is warm bed, kind word and unlimited power.</B>

Odpovědět

Zpět na „Renault 21“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů