Sedačky z R21 Nevada Phase II do Phase I

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
vha
Starting member
Příspěvky: 28
Registrován: pát kvě 29, 2009 13:37

Sedačky z R21 Nevada Phase II do Phase I

Příspěvek od vha » pát kvě 29, 2009 13:53

Mám R21 Nevada Phase I a chtěl bych si do něj dát sedačky z Phase II. Je to možné a má s tím někdo zkušenosti? Chtěl bych hlavně sedadlo řidiče s výškovým nastavením, které teď nemám. Také by se hodily zadní opěrky hlavy. Měly některé Nevady opěrky hlavy vzadu, nejlépe vysouvací? Má někdo sedačky třeba z nějakého vraku na prodej za rozumnou cenu? Díky.

Veenca
Starting member
Příspěvky: 31
Registrován: čtv kvě 15, 2008 16:48
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Veenca » pát črc 17, 2009 10:25

sedačky by tam měli bez problému jít. ale nezkoušel sem. Měl bych obě přední. mosaic@seznam.cz
R 9gtl R21 Nevada 2.2i Ph1+Ph2

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Příspěvek od Zefek » pon črc 20, 2009 20:05

Sedačky pasujou, ani je není nutné vytahovat z podlahy. Pod sedákem jsou čtyři matky, stačí povolit a celá sedačka jde ven. Je to lehčí, než povolovat ty torxy v podlaze (drží nepovolitelně).
Sám jsem takhle sedačku měnil, mám PH 1 a sedačka byla z PH 2. Jediný problém je v hlavové opěrce, ty jsou u PH 2 udělané trošku jinak, doporučuji vzít sedačku i s tím. Taky s potahy je menší problém. Bral jsem sedačku bez potahů a z původního potahu PH 1 jsem musel odtrhnout ty kroužky u hlavové opěrky. Ale jinak bez problémů.

Odpovědět

Zpět na „Renault 21“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů