Zabezpečení proti otevření a vykradení

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
faradaj
Junior member
Příspěvky: 157
Registrován: úte pro 15, 2015 14:18

Zabezpečení proti otevření a vykradení

Příspěvek od faradaj » pát zář 30, 2016 14:25

Ahoj, na jaře mi vykradli Espace. Vzali mi clipa,netbook, kolo a hlavně 4 zadní sedačky červeně prošívaná polokůže :-/
Jak zabezpečit sedačky proti vyndání z kolejnic? Je to genialne jednoduche jak pro nas tak bohuzel pro zlodeje. Nechali mi tam akorat sedacku na ktere byla detska sedacka a tim padem nesla sklopit a vyndat z kolejnice. Trvalo by jim to delsi dobu nez chteli. Tak me napada nejakym zpusobem zablokovat bud uplne sklopeni nebo zasunuti tech paciček dole vyvrtanim diry "nekde" pres mechanismus napr pro vysaci zamek. Mel jste nekdo rozebranou sedacku a napada vas jak na to? Nebo treba provlect lanko se zameckem pres vsechny sedacky a karoserii.
Dalsi vec je ze zlodej se do auta dostal jednoduse a celkem potichu rozlomenim nouzove fabky u ridice, za zameckem je potom kulata podlozka s drazkou ktera je napojena na zamek dveri. Do drazky v podlozce elegantne zasunete plochy sroubovak a otocite s ni a odemknete. Rekl bych akce na 15s :-/ tento vnitrek uz mam odpojeny od mechanismu otvirani dveri takze jezdim na riziko kdyz se mi vybije bat ze se nedostanu dovnitr.
Fabku uz asi kvuli zlodejim kupovat nebudu ani ji samotnou bez karet na vrakaci neprodavaj. Krome rozpojeni tohoto mechanismu vam asi nic proti zlodejum nepomuze.
Espace IV grand, 2014, 2.0dCi
Espace IV grand, 2007, 2.0dci
http://faradaj.rajce.idnes.cz/Espace/

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace IV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů