Renault espace IV nechytne

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Martinsoli
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: ned dub 23, 2023 16:41

Renault espace IV nechytne

Příspěvek od Martinsoli » ned dub 23, 2023 18:28

Ahoj lidi, mám renaulta espace IV 2.2 dci 2005,jel jsem si pro něj po třech letech do servisu byla v háji kliková hřídel, koupili jinej motor ,ale dělali na něm výbrus a repas hlavy a kupu jinych věcí které teda když jsem jim tam to auto vezl tak fungovalo stálo to ranec :oops: když jsem jel ze servisu cca 15 km. tak asi po deseti km.jsem pocitoval že mi jde špatně zařadit 2 a 4 musel jsem vynaložit větší sílu na to abych je dal až do konce. Kousek před barákem najednou šílenej smrad z motoru a kouř z pod kapoty, nevím co se stalo ale v servisu se semnou nechtejí bavit že jim všechno fungovalo a z ničeho se jim nekouřilo a že emise proběhly v pohodě, tak jsem si říkal jestli nevypadla nějaká hadička a našel jsem jednu za motorem jen nevím jestli někam patří nic jsem tam nenašel v příloze pošlu foto z jiného motoru protože nevím jak jí nazvat jen tak tam visí bez nějakych svorek,potřebuji radu kam s ní, jsem z toho fakt zoufalej. Zjistil jsem že mi při startování jde kouř z trubky na nasávaní vzduchu ale auto nechytne. Diky moc za radu už me nebaví to dávat do servisu.

Martinsoli
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: ned dub 23, 2023 16:41

Re: Renault espace IV nechytne

Příspěvek od Martinsoli » ned dub 23, 2023 18:42

nevím jak se tam davaji fotky

Martinsoli
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: ned dub 23, 2023 16:41

Re: Renault espace IV nechytne

Příspěvek od Martinsoli » ned dub 23, 2023 18:56

ta hadička je ze zádu na pravém horním rohu od krytu myslím vstřiků něco jak přepad něco jsem četl jako vratka nafty může to být ?

Martinsoli
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: ned dub 23, 2023 16:41

Re: Renault espace IV nechytne

Příspěvek od Martinsoli » čtv dub 27, 2023 16:06

Koupil jsem si malou diagnostiku napsalo to šest chyb P1806 , P1805 ,P1826 ,P1889, 180c, P1814,

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace IV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů