volnoběžné otáčky po startu

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
tonous
Starting member
Příspěvky: 77
Registrován: pon led 12, 2009 22:25

volnoběžné otáčky po startu

Příspěvek od tonous » sob srp 28, 2021 18:17

Tak jsem tu zas ahoj. Po nastartování motoru mi padají otáčky téměř k nule a když už se zdá že to zhasne tak se otáčky zase zvednou a tak pořád do kola .Nemůžu se ani rozjet. Ale když zaparkuju mírně z kopce a auto se jakž takž rozjede najednou přijde zátah a auto jede ok vše v pohodě i při volnoběhu na křižovatce. Jen občas při rozjezdu ztratí tah asi jako kdyby to jelo bez turba . Takže rozjezd do kopečka docela problém.
Při opětovném nastartování během jízdy (pauza , benzina ) vše OK teda z deseti jeden špatný. Jakmile motor vystydne úplně problém se opakuje.
Cesta 300 km na dovču a týden strachu.
Děkuji za nápady.

2,2Dci 110Kw r.v.2006/5

tonous
Starting member
Příspěvky: 77
Registrován: pon led 12, 2009 22:25

Re: volnoběžné otáčky po startu

Příspěvek od tonous » sob zář 04, 2021 13:32

Tak závada odstraněna. je to váha vzduchu . Na krytu vzduch. filtru je napájená taková líná pěna a ta se stářim začala drolit a lítá to do tý váhy na tyt mřížky. Ty byli z 1/3 zacpaný až jsem se divil že to vůbec nějak jelo. Proto mi to asi občas spadlo do nouzáku. A ted to teda jde za plynem jako blázen , takže super. :D

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace IV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů