Vysypané ojniční ložisko

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
atom_cz
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: čtv bře 07, 2019 18:07

Vysypané ojniční ložisko

Příspěvek od atom_cz » úte črc 28, 2020 08:56

Zdravím, jsem laik.
Začal mi velmi klepat motor 2.2 dci
V servisu zjistili rozpadlé ložisko ojnice.
Prý je od toho omletá klikovka. Cena s prací 45k (nová klika, nové ojnice a ložiska)
Šli byste do toho, nebo byste to řešili výměnou motoru, případně prodejem celého auta na nd?
Díky
Atom

Mac559
Starting member
Příspěvky: 14
Registrován: čtv bře 12, 2020 21:31

Re: Vysypané ojniční ložisko

Příspěvek od Mac559 » čtv črc 30, 2020 23:17

Ahoj, stalo se mi uplně to stejný, s kamarádem jsem vyndaly motor koupily novou kliku šály atd asi cca 15k dohromany když nepočítám že jsme to dělaly do večerech a o víkendech ale najel jsem na to asi cca 2500km a zaklepalo to znova... a bylo mi doporučeno koupit blok motoru z esapce 3 2.2dci a přestrojit na to všechny díly z espace 4 2.2dci ten blok je stejnej jenom že dole nemá vyvažovací hřídele a netrpí na vydření těch šál (to je to ojniční ložisko) motor jsem přivezl a teďka to přestrojuji až to bude hotové tak písnu jestli to fakt maká nebo ne ale hodně lidí říkalo že se to takhle dělá dokonce i servis kde to dělaly a chlápek tvrdil že když to udělaly tak jim nikdy nepřijel zpátky že má vydřenou kliku.
Renault Grand Espace IV 2.2dci 110Kw 2004

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace IV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 21 hostů