Nesviti jeden xenon

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Jirkazbrna
Starting member
Příspěvky: 72
Registrován: pon črc 15, 2019 14:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Nesviti jeden xenon

Příspěvek od Jirkazbrna » úte srp 13, 2019 17:04

Hezky den vsem. Koupil jsem nove xenonove zarovky a po mesici mi zhasla prava. Patkrat pri nastartovani nabehla a hned zhasla. Koupil jsem dalsi zarovky a vymenil. Nesviti. Koupil novy vysokonapetovy modul. Nesviti. Prohodil jsem moduly mezi svetly a postizena prava strana nesviti, leve svetlo s modulem z prave strany sviti. Auto jsem koupil z druhe ruky a po demontazi svetel jsem si vsiml, ze bylo lehceji bourane na peavou stranu, protoze svetlo ma utrzene oba drzaky na srouby a jsou nahrazeny plechem. Zarovka v parabole, kdyz do ni tuknu zezadu, se zatrepe zehora dolu. To delala i pred tim a svitilo to. Ostatni zarovky v postizenem svetlometu sviti a kabely se zdaji byt v poradku. Pri vymene zarovky mi vypadl zajistovaci drat zarovky, tak ksem ho dal zpet podle druheho svetla. Jeste mne napadla moznost, ze RJ vypla svetlo, obdobne jak jsem musel resetovat RJ na klimu, kdyz byla prazdna a nechal jsem ji doplnit.
Prosim o radu. Dekuji
Dacia Logan MCV 1,6 16V Laureate 7 míst 2010, toho času rozstřelený
Grand Espace IV 2.0T Privilege 2004, obětoval se ve prospěch posádky 1.7.2022 v Chorvatsku
Grand Espace IV 2.0T Initiale Paris 2005
Suzuki GSX 750 E 1982
Suzuki GSX-R 1100 G 1986
Jawa 350 632 TwinSport 1991
Suzuki GSX-R 1100 typ M 1991 Vanilla Ice
Jawa 250 352 1960

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace IV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů