Check gearbox a lambda sonda

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
stati
Advanced member
Příspěvky: 420
Registrován: stř črc 30, 2014 21:05
Bydliště: Bratislava

Check gearbox a lambda sonda

Příspěvek od stati » stř zář 26, 2018 17:05

nazdar.

dnes sa mi stala zaujimava vec. z nicoho nic sa mi po nastartovani objavila hlaska: CHECK GEARBOX (skontroluj prevodovku) a prevodovka radila mozno len do trojky a na volnobehu v Dcku auto takmer neslo. vypol som motor, nastartoval, ale zopakovalo sa to, tak som isiel 70 km/h domov asi 25 kilometrov, skratka prevodovka sa hodila do nudzaku.
ked som prisiel domov, tak som odpojil baterku asi na 10 sekund, zapojil a vsetko je zrazu v poriadku. aspon zatial, uvidim casom.
napichol som to na pocitac a ten ukazal nasledovne:

P2A00 - Generic
Type Powertrain - Fuel and Air Metering and Auxiliary Emission Controls - ISO/SAE Controlled
Description
O2 Sensor Circuit Range/Performance

Location Bank 1 Sensor 1

z toho sudim, ze sa jedna o lambda sondu.
otazka znie, moze lambda sonda hodit prevodovku do nudzaku? alebo tam ta chyba bola davnejsie a ten nudzak prevodovky sa tam nezapisal a s lambda sondou nesuvisi...?
Laguna II combi, 2004, 1,9 dci, 74 kw, manual...ziadna vybava, ziaden vykon, ale malo zerie a su za nu nizke poplatky...milujem toto auto...:D
Laguna ma mladsieho bratceka...Espace 2,2 dci FAP, 102 kw, 2007, automat, vybava privilege

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace IV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů