více témat..egr...držák na rezervu...a ted babo rad topeni...

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
tycka
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: stř bře 07, 2018 20:00

více témat..egr...držák na rezervu...a ted babo rad topeni...

Příspěvek od tycka » stř bře 07, 2018 20:34

zdravim tak zacnu ze se predstavim...gramatiku neresim...mam espace IV grand rv 2004 3.0dci automat...zatim bez problemu a to musim zaklepat na drevo protoze na tento motor a prevodovku ctu jenom spatne veci...ale prece jenom prevodovka...automat...kde je kontrolka hladiny oleje???ma to vubec nebo ne?obcas cuka a podle me chybi olej v prevodovce...kde je merka na hladinu nevim...poradite?jinak motorove slape jak svycarske hodinky...300000km ale byl jsem na diagnostie a podle ni nejde egr...jenze ctu ze jde vytahnout a vycistit a funguje...takze mam dotaz kde ho najdu jak vycistim a pokud bude mozno budu stastny i za postup...auto mam chvilku...a bez toho je spotreba o 2-3l vetsi...dale pak...jenom takovy detail...nema nekdo drzak na rezervu?dekuji za nabidky:-D a ted ten nejvetsi problem...topeni...topeni jede ale problem je ze to nefouka tam kde ma...porad to fouka vzduch na predni sklo a vubec to nepousti vzduch do kabiny zbytek funguje jak ma....ale proste dopredu to netopi...a ted otazka za 100 bludistaku...kde je Chyba...v ovladani ktere je digitalni?nebo v rele?nebo v motorcich????kdyz vypnu na ovladani motorky stejne mio jede na sklo ofuk...no nevim...budu vdecny za kazdou zkusenost a radu dekuji

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace IV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 12 hostů