Vybijanie

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
petino3
Starting member
Příspěvky: 13
Registrován: pát pro 27, 2013 17:23

Vybijanie

Příspěvek od petino3 » sob bře 03, 2018 09:20

Ahojte mam problém s mojím espacom 2003 2.2dci 110kw bol by som rad ak by sa našiel niekto šikovný v okolí Šamorína co by sa mi naňho mohol pozrieť. Alternátor som mal v oprave a menili no ňom diódy, ale keď ho nechám také 3 týždne odstavené tak mi výcucne batériu to by mi nevadilo lebo som si zvykol batériu odpajať, ale nedávno po naštartovaní som ho trochu prídu síl a motor zdochol a po opetovnom naštartovaní sa mi rozsvieti la kontrolka dobíjania tak som ho nechal tak. Po príchode z prace som ho opetovnom naštartoval bez problému chytil a zase sa rozsvieti la kontrolka nechal som ho bežať pár minút a zistil som ze sa alternátor nejako rýchlo zohrieva následne som vypol motor vybral batériu a dal som ju nabíjať cez noc po napojení a to bolo v poriadku bol som natankovat a odstavil. Ráno zase po naštartovaní vyskočila batéria na druhý pokus ho raz pretocilo a už len známe cvakanie. Po opetovnom dobití zase bez problému je chyba v batérií alebo v alternátore? Bol by som rad ak by mi to niekto vedel premera a poradiť čo s tým. Batéria ma rok ale par krát ju už vybil do nuly

Uživatelský avatar
GREYWOLF
Člen RCČR
Příspěvky: 2518
Registrován: čtv srp 19, 2004 15:38
Bydliště: Praha 10

Re: Vybijanie

Příspěvek od GREYWOLF » sob bře 03, 2018 09:52

Zapoj měřák po nastartování a hned uvidíš jestli dobíjí. Baterie může být hotova, obzvlášť pokud už byla několikrát na 0. Najdi si v okolí nejbližší prodejnu a tam ti ji přeměří. Pak bych pokračoval s alternatorem.
Lukas
Modus 1,4 72Kw
Espace IV 2,0T 125Kw
Sandero Stepway

bylo: Laguna I 1,8 , 19 cabrio 1,7 , Megane I 1,6 , Laguna II 3,0 ,Clio II 1,2 ,Smart Cabrio 0,6T, Smart ForTwo cabrio 0,7T

pdst
Junior member
Příspěvky: 140
Registrován: čtv srp 14, 2008 13:22
Bydliště: Čáslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Vybijanie

Příspěvek od pdst » stř bře 07, 2018 10:46

to je vlastnost tohoto auta, pokud stojí déle tak se baterka sama vybije,
mám vyzkoušeno 8 dní a nabít a nepouštět CD přehrávač, nehrát si s navigací bez nastartování
celý den na letišti s otevřeným kufrem dokáže osvětlení vybít baterku tak jsem žárovku odpojil
bez startovacích kabelů nevyjedu a už se několikrát hodily a nejenom mně
Pavel

Ford Tourneo Custom 9 míst

Citigo - Elegance, 3dv, 55 kw, černé

Grand scenic III 1.6 dci 130 koní / rv 9/2014 intens nic horšího mne nemohlo potkat !!! =
šmejd prodaný šmejdem!!! ---- VVauto KH---




minulost
Vaz 2102= (1974-1998)
,Š110L,Vaz2105,Š105L,Š-Forman Excelent,Felda combi GLXi,Fiat Punto sporting
Espace 2,2dci Initiale - nedám na espace dopustit

http://espaceiv.rajce.idnes.cz/

Novotka
Senior member
Příspěvky: 1609
Registrován: sob dub 23, 2005 09:33
Bydliště: Pardubice

Re: Vybijanie

Příspěvek od Novotka » stř bře 07, 2018 22:12

Nemám s vybíjení žádný problem. Autem jezdim málokdy jen popojizdky kolem baráku.
Žárovka v kufru se za dvacet minut nečinnosti zhasne tou to určitě není,nebyla potřeba vydávat.
Zjistit co děla auto po uzamčení odběr elektrikY.
Nov
Megane Scenic Kaleido rv.99 1,6 16v 79kw prodano
Laguna Grandtour RXT rv.98 1,8 16v 88kw
Grand Espace IV rv. 04 2,0 T 120 kw Expression
http://novotkap.rajce.idnes.cz/obr/

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace IV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů