2.2 dci nestartuje

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
lukeso1
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: úte dub 29, 2014 19:48

2.2 dci nestartuje

Příspěvek od lukeso1 » čtv pro 28, 2017 15:31

zdravím kluci mám velký problém s espace IV 2.2 dci auto mi normálně přijelo na dílnu byl prohlý blok takže se sundala hlava blok se zaškrabal poskládalo se a ejhle nejde nastartovat.Rozvody jsem dělal na přípravky.diagnostika je bez závad v měřených hodnotách sinchronizace OK otáčky při startu cca 250 tlak paliva cca 4OO bar jak v diagnostice tak mechanicky na budík.Na kabeláž vstřiku jsem připevnil žárovku abych viděl jestli jde napájení na vstřiky to taky jde.Auto jede jen na čistič.Místo balonku jsem dal čerpadlo abych tam nahnal více nafty,ale stejně je to mrtvé neměl někdo podobnou záležitost?Díky

feldatd
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: ned pro 31, 2017 21:48
Bydliště: Šternberk

Re: 2.2 dci nestartuje

Příspěvek od feldatd » ned pro 31, 2017 22:00

Napada me prehozenej kabl mezi druhym a tretim vstrikem..... auto pak nechytne ale to by aspon skytalo....

Deathtank
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: pát bře 09, 2018 15:02

Re: 2.2 dci nestartuje

Příspěvek od Deathtank » pát bře 09, 2018 15:09

Mal som podobny problem pri vymene spojkoveho loziska. Ked sa to vymenilo vsetko bolo v poriadku az do chvile prveho startu kedy som musel pouzovat sprej. Problem bol snimac vacku cena v renault servise okolo 80€ dokopy.

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace IV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů