3x vyrazilo olej zo servoriadenia

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
AlexDolin
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: sob dub 04, 2020 20:51

3x vyrazilo olej zo servoriadenia

Příspěvek od AlexDolin » sob dub 04, 2020 21:04

Ahojte chalani.. Mam dosť veľký problém so svojim renaut espace 4 2.2dci a už si s ním neviem dat rady.. Už asi rok sa babrem so servoriadením.. Po vymene servoriadenia som asi po týždni prišiel na to že tečie olej do manžiet. Riadenie som chcel skúsiť opraviť doma ale pri rozobrati som prišiel na to že je hrdzavý hrebeň takže som použil ine riadenie do ktorého som dal nové gufera.. Použil som nevhodné do cca 50bar takze je pochopitelne že po montáži zase tiekol olej z manžiet. Riadenie som zase vybral a už ho poslal na repas. Zrepasovane riadenie som založil do auta a olej netiekol tak som začal riadenie odvzdušňovať. Po myslím úspešnom odvzdusneni som auto chcel preparkovať ale pri lavom doraze som zrazu počul ako vystrekol olej pod autom a volant začal ísť zase ťažko.. Zase vyrazilo olej z gufier a ja začínam byť bezradný..
Neviete čo by mohlo byť tomu autu? Už fakt neviem.. Niekde sa fórach som čítal že sa niekde nachádza prepúšťací ventil ktorý reguluje tlak v riadení.. Nemôže byť zlý že by v riadení vznikal priveľký tlak? Vopred ďakujem za rady.

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace IV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti