Servis Brno

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
skodak
Starting member
Příspěvky: 37
Registrován: stř úno 22, 2017 09:29

Servis Brno

Příspěvek od skodak » pát kvě 05, 2017 09:20

Ahoj,

můžete někdo doporučit dobrého servisáka Renaultů v Brně?

Dík

Vaseck
Starting member
Příspěvky: 7
Registrován: stř pro 03, 2014 13:45

Re: Servis Brno

Příspěvek od Vaseck » pát kvě 26, 2017 10:04

teď nedávno jsem byl v tomto autoservisu v Brně. A celkem to šlo. Jako nejsou vyloženě jen na Renaulty. Ještě chodívám do jednoho servisu, o tom jsem už tu psal myslím.

Petr_R
Advanced member
Příspěvky: 273
Registrován: čtv čer 16, 2011 11:15
Bydliště: Brno

Re: Servis Brno

Příspěvek od Petr_R » pát kvě 26, 2017 20:37

Ja pri problemech s Lagunkou pri ko tesneni pod hlavou vyuzil Autoservis Pavel Diviš a zatim musim zaklepat na drevo, ze spokojenost. Jak s praci tak i cenou.
Renault Laguna I predface r.v. 1998 2.0i 84/114 mot. typ F3R768

catherina
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: pon čer 07, 2021 14:56

Re: Servis Brno

Příspěvek od catherina » pon čer 07, 2021 15:21

Ahojte,

môžete mi prosím Vás poradiť nejaký dobrý servis v Brne, alebo nejakého miestneho servisáka, ktorý sa vyzná v Renaultoch?

Aktuálne mi bohužiaľ moje zlatíčko (Renault Clio II. 1.2 / 16V r. 2001) neštartuje a vyzerá to na problémy s imobilizérom.

Preferujem neautorizovaný servis. A ideálne niekoho kto už má nejaké skúsenosti s Renaultom.
Posledný servisák si s tým nevedel rady (najhoršie na tom bolo, že vtedy zrovna štartovalo, tak nevedel zosimulovať chybu ale aj tak moc nevedel čo by s tým mohlo byť a netváril sa ani moc nadšene že by som tam mala znova s mojím autom prísť. Nakoľko ako sám tvrdil sa v Renaultoch moc nevyzná).

Vopred Vám ďakujem za pomoc.

Katka

CZ Derevil
Starting member
Příspěvky: 29
Registrován: sob čer 25, 2016 22:29

Re: Servis Brno

Příspěvek od CZ Derevil » stř čer 23, 2021 16:54

Já mám dobré zkušenosti s Vyžinou z Řečkovic - zatím jsem nic lepšího nenašel. Za těch pár let jen jeden nedostatek, kdy mi namontovali palivový filtr obráceně, ale to bylo před dvěma lety. A trochu je omlouvá, že tam jsou nelogicky hadičky před filtrem zkřížené, tj. správně je to tak, že to vypadá špatně - ale zadarmo to hned vyměnili za nový.
Renault Espace (prodloužená verze), r. v. 2011, 2.0 dCi, 110 kW

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy neautorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti