Autoservis b-land Modletice

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
FyBy
Advanced member
Příspěvky: 250
Registrován: sob říj 03, 2015 07:55
Bydliště: Praha

Autoservis b-land Modletice

Příspěvek od FyBy » čtv zář 08, 2016 09:39

Čau, máte někdo zkušenosti s B-land v Modleticích? Dělá tam p.Zdražil, bývalý dlouholetý zaměstnanec Renaultu. Podle prvního dojmu super. Nechal jsem si tam vyměnit olej v převodovce a motoru. A to z důvodu, že se převodovkama zabývají, takže by to pro ně nemělo bejt nic nečekanýho :-)

Znáte je? Máte zkušenosti? Zvažuju že bych tam jezdil na pravidelný kontroly i přezutí.
Espace V, 4control, 1.6dci 118kw 160k
Ex (fnuk): Laguna III grandtour, 4control, 2.0dci 127kw 172k
Ex. Laguna III liftback, Bose 4control, 2.0dci 96kw 130k
Ex. Megane III grandtour, gt style, 1.2Tce 85kw 115k
Ex. Clio III grandtour, 1.2 55kw 75k

FyBy
Advanced member
Příspěvky: 250
Registrován: sob říj 03, 2015 07:55
Bydliště: Praha

Re: Autoservis b-land Modletice

Příspěvek od FyBy » úte zář 13, 2016 13:11

Dodám s odstupem několika dní výsledek po první návštěvě servisu:
-za výměnu oleje v převodovce i motoru jsem dal v podstatě to co v autorizáku za výměnu oleje v motoru (samozřejmostí je origoš elf - jinej do renaultů ani nedávaj)
-velice vstřícné jednání a snaha udělat toho co nejvíc (ale ne stylem, budem se v tom hrabat o hodinu dýl a naúčtujeme to) - šel jsem v podstatě jen na výměnu oleje a jenom jak jsme kecali jsem mluvil o tom stáčení doleva, že občas musim dofouknout levý přední, atd... k mému úžasu při vyzvedávání se p.Zdražil nejdříve omluvil, že mi neumyli auto, protože toho měli opravdu hodně (a já potřeboval auto ještě ten den), pak že dofoukli a zkontrolovali všechny pneu, nápravu, brzdy, dveře (stěžoval jsem si na ten váleček v aretaci), udělali ještě zkušební jízdu a přitom se to na ceně a pracnosti nijak moc neprojevilo - krom toho mají nižší sazby za hodinu než u renaultu samozřejmě
-letité zkušenosti s renaulty a velká ochota, mohu doporučit

Proč jsem se prve ptal na zkušenosti ostatních bylo, že mi ten servis přišel až moc dobrej na to, aby to byla pravda. Pokud ale někdo zkušenosti máte, určitě napište.

Díky
Espace V, 4control, 1.6dci 118kw 160k
Ex (fnuk): Laguna III grandtour, 4control, 2.0dci 127kw 172k
Ex. Laguna III liftback, Bose 4control, 2.0dci 96kw 130k
Ex. Megane III grandtour, gt style, 1.2Tce 85kw 115k
Ex. Clio III grandtour, 1.2 55kw 75k

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy neautorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti