POZOR!!! Sněhota, Dolní Benešov - Zábřeh (auto-top.cz)

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
Casari
Junior member
Příspěvky: 133
Registrován: pát čer 06, 2014 06:11
Bydliště: Dolní Benešov (Okr. Opava)

POZOR!!! Sněhota, Dolní Benešov - Zábřeh (auto-top.cz)

Příspěvek od Casari » úte črc 22, 2014 15:49

Chci upozornit na tohoto prodejce,

koupil jsem u něj auto z podpisu, od začátku se potýkám jen s problémy, asi po prvních 200km mi začala vypadávat 6rychlost. Když jsem za ním zajel tak že to spraví že to je silentblock. Po týdnu jsem přišel pro auto a po chvíli to samé, když jsem za ním tedy šel podruhé, řekl mi že je to unavené pérko které dotáhli. Ale když jsem přišel o hodinu dřív na dílnu jelikož bydlím blízko tak jsem se chtěl podívat jak to jde, z poza otevřené kapoty jsem jen slyšel, tak co dáme tam nějaký drát. Nevím zda to má souvislost takže nechci nikoho vinit ale vživotě jsem neslyšel že by se do motoroveho prostoru někde davali dráty, budiž. řekli mi přijd za hodku. Alá rychlost opět vypadla, ale už po delším čase. Přijel jsem tedy znovu, po dalším týdnu laborování byo prý vše hotovo s tím že mám novou převodovku. Když se ale přítelkyně zaptala na paragon od převodovky že na ní je dva roky záruka, tak byla najednou z vrakáče ale dá ruku do ohně!!
asi by se spálil protože po čase jsem zjistil že když se motor trošku zahřeje a to stačí i 40km jízdy tak se najednou prestane vracet radici paka z pravé strany. tzn. že když vyřadím z pětky tak páka zustane na pravo...člověk který o tom neví logicky zařadí místo čtyřky šestku. Tak už jsem jel do jiného servisu a při výměně oleje at se mi na to podívá, borec mi řekl že to je zbytečné a že to mám v zaruce at mi to spravi nebo to mam vratit. no a prodejce pan Sněhota mi dnes řekl: (ted se podržte) Jezdí to ? jezdí. Tak je to v pořádku, jezdi si to servisovat jinam, když se ti to nelibí. No upřímně toto mě dostalo ze všeho nejvíc....
Muj nazor je že převodovku ani nevymenil a jen povolil táhla, a ten jeho výraz když jsem mu řekl že u nové převodovky stačí poštelovat jen táhlo..... je mi jasné že tam je pořád ta stará.

No příští týden mám schuzku s rodiným pravníkem, kvuli odstoupení od smlouvy, a případnému dalšímu sporu protože nevím proč ale mám pocit že Pan Sněhota bude mít zase tisíc výmluv proč nemám nárok...

Jo a když jsem přijel poprvé že rychlost vyskakuje tak mi odpovedel že to je dalniční rychlost která se řadí nad 130km/h....Taky perlička co ? k jeho smule vyskakovala i ve vyšších rychlostech...

Dobře si na tohoto prodejce dejte pozor! Zjistil jsem že nejsem jediný kdo se sním soudí.

Druhý příběh ze stejné dílny:

Kolega z práce potřeboval rychle prodat rencka který byl s komplet serviskou ve které bylo zaznačeno že právě udělal rozvody, Prodal ho jak jinak Panu Sněhotovi. Ten jej za 30 rád koupil. Jenže za týden se oběvil starší pán u kolegy s tím že koupil jeho auto u sněhoty a že u něj není serviska a sněhota mu říká at si honem udělá rozvody že to je nutnost.... Trochu divné že? Ještě že se děda náhodou dozvěděl puvodního majitele kterého včas kontaktoval. Jinak by mu jistě Sněhota naučtoval Rozvody i s prací za dva dny parkování před servisem. Ano i toto je český Byznys !!!

Bohužel teď jsem já ten kdo je postaven do nepřijemné pozice, naštěstí já si na hlavu xxxxxxxxxxx nenechám....

http://auto-top.cz/
Renault Mégane II, 1.9dci, 88kw, r.v.2004,

Uživatelský avatar
Casari
Junior member
Příspěvky: 133
Registrován: pát čer 06, 2014 06:11
Bydliště: Dolní Benešov (Okr. Opava)

Re: POZOR!!! Sněhota, Dolní Benešov - Zábřeh (auto-top.cz)

Příspěvek od Casari » pát črc 25, 2014 19:19

No a ted jsem zjistil že zamčený volant přeskakuje a jde s ním otáčet :D už je mi to k smíchu, Pan sněhota evidentně prodává slušné totálky :D

Mimojiné dnes jsem zjistil že jinému člověku zpusobil škodu za 90 000, natahovanm rozvodaku nebo tak neco, prý se vymlouval že auto už tak přijelo a po soudním sporu který vyhral zakaznik stejně nic nezaplatí jelikož figuruje ve vice firmách a tak se to zase nějak uhrálo do autu.... OPRAVDU POZOR NA TOHOTO LICHVÁŘE !!!!

ZÁROVEŇ TAKY PROSÍM, POKUD S NÍM NĚKDO Z VÁS MÁ SOUDNÍ SPOR, KONTAKTUJTE MĚ K PŘÍPADNÉ SPOLUPRÁCI....Děkuji

Casi
Renault Mégane II, 1.9dci, 88kw, r.v.2004,

Uživatelský avatar
Casari
Junior member
Příspěvky: 133
Registrován: pát čer 06, 2014 06:11
Bydliště: Dolní Benešov (Okr. Opava)

Re: POZOR!!! Sněhota, Dolní Benešov - Zábřeh (auto-top.cz)

Příspěvek od Casari » sob črc 26, 2014 20:42

No předevčírem dost pršelo a dnes jsem si všiml že v prostoru jak je rezerva stojí 5cm Vody!!!
už ať je pondělí.......
Renault Mégane II, 1.9dci, 88kw, r.v.2004,

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy neautorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů