LPG servis Brno Jeneweinova 2

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kashak
Junior member
Příspěvky: 238
Registrován: úte črc 17, 2007 05:49
Bydliště: Pozořice
Kontaktovat uživatele:

LPG servis Brno Jeneweinova 2

Příspěvek od Kashak » čtv dub 04, 2013 17:57

Trochu popíšu praktiky jednoho servisu v Brně, ať si to kdo chce najde pokud bude uvažovat o přestavbě auta na lpg,
je to Lpg Servis Brno Jeneweinova 2

Tento servis stojí opravdu za to, mám u nich domontované lpg, nejenom že slečna co tam obsluhuje zákazníky řeší všechny problémy od stolu a mohla by být podle toho "největším" odborníkem na odhalování poruch motoru, ale taky si vymýšlí nesmysly včetně toho že pokud jdu někam jinam na revizi, zaniká mi u nich záruka atd. když jsem jí vysvětlil že todle nemá po mě právo chtít začalo se ohánět obchodními podmínkami co mají kde sotjí že na přestavbu dávají záruku 3 měsíce... Beru že tři měsíce na přestavbu ale na ten systém je snad 2 roky nebo se pletu??
Nehledě na to že na svých internetových stránkách se chvástají že jejich systémy jsou dlouhodobě testovány proto na ně dávají záruku po celou životnost vozu, nevěříte? Prosím zde je odkaz:
http://www.lpgservis.cz/systemy-lpg/

Jinak jde o to že mám vyběhané po roce nějaké gumičky ve vstřikovačích lpg oprava 1200 kč bez práce, reklamace neexistuje, podle paní mám lpg už dlouho (1 rok) na to abych něco mohl podle jejich obchodních podmínek reklamovat.

Tahle firma je jeden velký ....., peníze schrábnou a případné komplikace řeší tím že je zákazník vůl a nezná zákony, ubožáci!
Budu rád když sem dodáte taky pár svých zkušeností s touhle firmou...
Renault Laguna II 1.8 16v Dinamique, 89 kW, r.v. 2002 stříbrná metalíza, 17tky kola, plná výbava Nově LPG Stag 300 Plus!

Renault Kangoo 1.2, r.v. 2005, modrá barva

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy neautorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů