Autosklo AC - Praha 4

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
rottingchrist
Starting member
Příspěvky: 73
Registrován: ned kvě 23, 2004 00:10

Autosklo AC - Praha 4

Příspěvek od rottingchrist » pát pro 23, 2011 16:32

Nechal jsem si zde vymenit na moji lagunce sklo a vsem nedoporucuju!!! . naslibujou ruzny bonusy , dalniční známku ,posleze ze poslou penize na učet , a neposlou nic nasledne budou z ceny dalnicni znamky porad ubirat a ubirat ..... samozrejme ze pojistovne vyfakturovali celou cenu pripojisteni (10 000kc) sklo daj nejlevnejsi . nenazranej servis kam uz v zivote nepojedu . a to sem mel jeste slevovej kupon kde jsem mel dostat novou autolekarnicku , dalnicni znamku a k tomu jeste poukaz na 1000kc na PHM.

starecek
Člen RCČR
Příspěvky: 592
Registrován: pon bře 01, 2010 19:16
Bydliště: Kladno

Re: Autosklo AC - Praha 4

Příspěvek od starecek » pát pro 23, 2011 18:34

Takže jsi vlastně chtěl podvést vlastní pojišťovnu o cca 2700 kč tím ,že si dáš levný sklo a vykešuješ bonusy a divíš se, že stejně tak někdo podved tebe. To se pak nedivím, kolik platím povinné ručení, když je Vás chytráků víc.
Renault Grand Modus 1.2 16V 2008

rottingchrist
Starting member
Příspěvky: 73
Registrován: ned kvě 23, 2004 00:10

Re: Autosklo AC - Praha 4

Příspěvek od rottingchrist » sob pro 24, 2011 11:03

zadny podvod jsem ja neudelal. podvody delaj servisy- konkretne tenhle tim ze nabizej ruzny bonusy (dalnicni znamky, poukazy na phm) kdyz si to nechas u nich vymenit kde vyfakturujou 100% castku pripojisteni a a pak ti ty bonusy nedaji ( mimojine ten jejich udajny bonus jsem si koupil jako poukazku pred x mesici kdy meli takovou akci aby prilakali klienty) a nakonec zjistis ze podvedou pojistovnu ale i tebe .proto to sem davam aby napalili co nejmin lidi ;-)

starecek
Člen RCČR
Příspěvky: 592
Registrován: pon bře 01, 2010 19:16
Bydliště: Kladno

Re: Autosklo AC - Praha 4

Příspěvek od starecek » sob pro 24, 2011 11:41

Nechtěl jsem se dotknout přímo tebe, vím, že jsou to boje o zákazníka, ale je to jako divit se, že mi neposlali Iphona, když jsem zaručený výherce a jen mám poslat sms za devět pětek.
Renault Grand Modus 1.2 16V 2008

rottingchrist
Starting member
Příspěvky: 73
Registrován: ned kvě 23, 2004 00:10

Re: Autosklo AC - Praha 4

Příspěvek od rottingchrist » sob pro 24, 2011 12:59

no musim ti rict ze tohle neni stejny . mel jsem ty poukazy dva a kdyz jsem vyuzil prvni tak vse bylo ok . jen servis pak prisel na to ze na tom prodelal . ale to se stava kdyz nepromysly jestli se mu to vyplati ci ne takovyhle lakani klientu a da bezhlave akci .po druhe (asi po roce) vse probihalo jak melo objednani pristaveni auta vsech papiru dopredu vedeli ze mam ten jejich kupon . zadna zminka o nicem az po vymene se zacli vymlouvat a delat tahanice. to mi prijde jako nefer jednani . za druhy kdyz se kouknu na autokelly tak tam sklo na lagunu se zelenym pruhem vychazi kolem 4000, samo ze oni to nakupujou za min a zbytek do tech 10000kc je jejich zisk a ani ti pak nedaj tu dalnicni znamku kterou maj vsude jako lakadlo http://www.autosklo-ac.cz/ . tak takovejto servis by mela navstivit nejaka kontrola a posvitit si na ne .

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy neautorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů