Olomouc- Autoservis DEPO

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
beduin
Člen RCČR
Příspěvky: 57
Registrován: sob říj 24, 2009 20:29
Bydliště: Olomouc

Olomouc- Autoservis DEPO

Příspěvek od beduin » pát úno 12, 2010 19:14

Jsem majitelem RM I a II. Jedničku mám od r 2005. V té době jsem se setkal s mladým chlapem, který mi servisoval RM I po celou dobu, to co jsem potřeboval, kdykoliv, ochotně, tak říkajíc za hubičku. Snažil se jakýkoliv problém vyřešit vždy k mé spokojenosti za conejrozumnější cenu. Na jeho služby jsem si nemohl nikdy stěžovat, a i toto byl jeden z podstatných argumentů proč si domů pořídit opět RM, tentokrát II. Nikdy jsem nedostal pocit, že by se mě snažil nějakým způsobem odrbat, narozdíl od jiných mechaniků... V nedávné době odešel z autorizovaného servisu Renault, a teď dělá v dílně. Ta je kousek od ul. Roosveltova v Olomouci. Pokud vím, tak počínaje elektrikou dělá všechno...bylo to cca za 290/hoďku, což je myslím supr.
Dneska jsem mluvil se známým, co si nedávno koupil RM II 2005 v automatu, a měl s tím hodně problémů..., dneska si auto vyzvedl a je rád že narazil na tyto služby... Tvářil se spokojeně jak želva :-) Třebas až se s tím opraveným kouskem projede jeho paní, bude taky spokojená... do teďka ji R moc neučaroval... :lol:
Jo, jsem zapomněl uvést- dotyčný pán se jmenuje p. LANG- tel. 775700775
jsem amatér- ne profík
Renault Megane Grandtour 1,5 dci r.v. 2006, 63 kw, stříbná metal, tempomat- menší rodinné vozidýlko
[img]http://images.spritmonitor.de/375416.png[/img]

beduin
Člen RCČR
Příspěvky: 57
Registrován: sob říj 24, 2009 20:29
Bydliště: Olomouc

Takže opět DEPO

Příspěvek od beduin » úte srp 17, 2010 18:42

Pánové a dámy... Po dlouholetých dobrých zkušenostech s vozy Renault jsem byl i přesto nucen udělat nutné opravy... jako rozvody, nějaké čepy, silenblok, něco s elektrikou... no jinak nic závažnějšího... Takže přidávám kontakty na Autoservis DEPO v Olomouci, a můsím říci, že jsem byl opět nanejvýš spokojen ja s časem, tak s penězi... Díky za profi přístup a za to, že na čem jsme se dohodli, tak to platilo. A docela mi i bodlo, že jsem nemusel jet já na opakovanou technickou prohlídku, protože jsem nestíhal... A jako bonus mi tam spravili zámek pátých dveří, který mi mnohdy nefungoval, takže díky ;-) Škoda že nemám jistotu takového servisu všude v ČR...

http://autoservisdepo.cz/index.html

S pozdravem Martin Zapletal- Olomouc
jsem amatér- ne profík
Renault Megane Grandtour 1,5 dci r.v. 2006, 63 kw, stříbná metal, tempomat- menší rodinné vozidýlko
[img]http://images.spritmonitor.de/375416.png[/img]

bahas
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: ned srp 01, 2010 15:08

Příspěvek od bahas » pon srp 30, 2010 22:55

I já mohu vřele doporučit.Výborné jednání a kvalitní služby za rozumné ceny a velmi rychle.Jen trochu složitější hledání ale vyplatí se :lol:
Renault Laguna II 1,6 16v r.v.2001
http://www.mujmultimarket.cz/UserData.asp?IDC=116770

FanRM
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: stř říj 13, 2010 19:55

Autoservis DEPO - kvalitní servis

Příspěvek od FanRM » stř říj 13, 2010 20:48

Nedá mi to a také já se připojím s velmi pozitivním hodnocením Autoservisu Depo. Byl jsem zákazníkem několika (i značkových) servisů, ale nejvíce jsem spokojený právě tady, a to po všech stránkách. Odborností a zkušenostmi zdejší mechanici předčí i kolegy ve značkových servisech. Když k tomu přidám férové jednání, rychlý servis a opravdu rozumné ceny není (alespoň pro mě) lepší volby a to nejen v Olomouci. Vřele doporučuji!!! :t18:
P.S. Najít servis není těžké, stačí kouknout na jejich stránky: http://www.autoservisdepo.cz
Renault Megane II (hatch)

tesar
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: pát led 14, 2011 20:18

Re: Olomouc- supr služby

Příspěvek od tesar » pát led 14, 2011 23:05

Jsem nadmíru spokojen se službami poskytovanými servismany v Autoservisu DEPO "Pod komínem" na Rokycanově ulici v Olomouci a připojuji se k jednoznačně kladnému hodnocení jejich práce.
Třetím rokem se vozím v R Clio Grand Tour - jsem totiž na motorové vozidlo zcela odkázán, coby vozíčkář - ale s údržbou, přípravou vozidla na zimu, anebo s opravami Clio se s důvěrou obracím výhradně na DEPO.
Mechanici, ať už pan Lang nebo pan Král, jsou zde zkušení, zruční, ochotní a pro ZTP a ZTP/P zákazníky mají zvláštní - sníženou - sazbu na automechanické a autoelektrikářské práce Kč 250/hod. :roll: :lol:
Řadu činností, úkonů, či kontrol stavu auta pro mě vykonali zdarma. V případě potřeby mě odvezli domů, abych nemusel čekat, až bude servis vozu hotov.
Chodící zákazníci mohou v případě zájmu odjet nabídnutým náhradním vozidlem.
Jen tak dál borci !!! :D :D :D

_____________________________________________________________________________________________

RENAULT Clio Grand Tour 1,2 16V rok výroby 2008 s kompletním ručním řízením Josef Hurt v péči Autoservis DEPO OL
www.autoservisdepo.cz

vesco
Starting member
Příspěvky: 95
Registrován: pát čer 10, 2005 18:55
Bydliště: Holešov

Re: Olomouc- supr služby

Příspěvek od vesco » pát dub 15, 2011 06:17

Ahoj všem Renaultistům,
musím říct jen jedno,velice šikovní kluci,perfektní domluva,ochota,rýchlost-fakt supr(ted již jedině DEPO Olomouc),
proti servisu kam jsem jezdil i když jsem jej měl u baraku v Holešově fa.Renault Štastný (arogance,drazí a neodborní)se nedá vůbec srovnávat.

S pozdravem a hodně úspěchů klukům přeje.

Robert Veselý

Romanio
Starting member
Příspěvky: 85
Registrován: úte bře 13, 2012 22:10

Re: Olomouc- Autoservis DEPO

Příspěvek od Romanio » čtv bře 15, 2012 16:12

Dobry den kolik vas staly rozvody i s pumpou a praci v tomle servisu a jak jste dlouho cekali?Mam Lagunu 2 r.v 2002 Dekuji

beduin
Člen RCČR
Příspěvky: 57
Registrován: sob říj 24, 2009 20:29
Bydliště: Olomouc

Re: Olomouc- Autoservis DEPO

Příspěvek od beduin » čtv bře 15, 2012 20:39

No pokud mohu říct, tak jako zákazník podrobnosti nevím... Nejlépe je se informovat buď osobně nebo na jejich telefonu 775700775. Pak klidně dejte vědět jak jste se domluvili ;-)
jsem amatér- ne profík
Renault Megane Grandtour 1,5 dci r.v. 2006, 63 kw, stříbná metal, tempomat- menší rodinné vozidýlko
[img]http://images.spritmonitor.de/375416.png[/img]

beduin
Člen RCČR
Příspěvky: 57
Registrován: sob říj 24, 2009 20:29
Bydliště: Olomouc

DEPO- autoservis přemístěn

Příspěvek od beduin » úte led 15, 2013 23:13

Zdravím... Ti z vás, co mají Renaultky a i jiné mazlíky... dříve byl autoservis DEPO v malé dílničce na ul. Rokycanova v Olomouci... Potřeboval jsem něco na svém mazlíkovi, ale už jsem je nenašel na původním místě. Od podzimu jsou přestěhováni o kousek vedle, přes světelnou křižovatku na ul. Roosveltova, v areálu Střední polytechnické školy stavební, tam kde byl Ford Rašíno. Jaké bylo mé překvapení, větší hala pro 4 vozy, tři zvedáky, jeden je myslím i na dodávky nebo autí s větší tonáží... Je vidět, že se polepšili... A opět jsem tam byl spokojen... S chlapama byla super domluva, a udělali mi prácičku rychle. Všimnul jsem si, že mají i přezouvačku a vyvažovačku na pneu... To kdybych věděl na podzim, když jsem přezouval, jedu k nim... Ani nevím za kolik přezouvají, ale vzhledem k jejich standartu v cenách, který si drží dlouhodobě, a k jejich příjemnému a férovému jednání... Pro mě stále jasná volba!!! a fandím jim ať rostou, vždyť je to i pro nás zákazníky lepší ;-)
a jen připomínám, mluvil jsem s panem Langem, tel. 775 700 775, a všimnul jsem si, že se jim i rozrostl pracovní tým ;-)
jsem amatér- ne profík
Renault Megane Grandtour 1,5 dci r.v. 2006, 63 kw, stříbná metal, tempomat- menší rodinné vozidýlko
[img]http://images.spritmonitor.de/375416.png[/img]

mikefish
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: ned bře 18, 2012 12:51

Re: Olomouc- Autoservis DEPO

Příspěvek od mikefish » sob srp 24, 2013 14:07

Taxem se po vašich příspěvcích odhodlal svého scénica dovézt do "Depa", přestože mám servis Renaultu 300m od baráku. Maximální spokojenost jak s cenou, tak s domluvou a provedenou prací. Mám to z KM do OL mírně z ruky ale nelituji. Zvlášť když jsem si mohl za 290,- zapůjčit jejich Clio. Dokonce mi p. Lang vypnul i to debilní hvízdání nezapnutých pásů, o kterých mi v Renaultu zarytě tvrdili, že to nelze! Dacani! Takže Depo také vřele doporučuji!

Uživatelský avatar
Jirkaol
Starting member
Příspěvky: 86
Registrován: čtv úno 14, 2008 21:19
Bydliště: Olomouc

Re: Olomouc- Autoservis DEPO

Příspěvek od Jirkaol » stř říj 19, 2016 10:55

Funguje ten servis ještě?
Hledám spolehlivý a né moc drahý servis. Zatím jezdím jinam, protože mi po dobu opravy půjčí auto zdarma, přístup k zákazníkovi taky dorý, všechno pořádně vysvětlí popřípadě ukáže, že i já laik to pochopím. Ale zdá se mi, že poslední dobou strašně podražili na náhradních dílech. Když se kouknu na cenu ND na internetu, tak je seženu za třetinovou cenu. Chápu, že něco si musí přihodit i nan ND, ale když má na tom 100-150% plus práce, tak je to fakt moc.
Renault scenic III 1,5 81kw 5/2015 předtím Renaul megane scenic II 1.9 88kw 2/2004 předtím Renault megane scenic 1,6 16V 4/99, předtím Ford Sierra combi 1,8 benzín/LPG 6/88 a předtím Škoda 120L 8/86.

Uživatelský avatar
Jirkaol
Starting member
Příspěvky: 86
Registrován: čtv úno 14, 2008 21:19
Bydliště: Olomouc

Re: Olomouc- Autoservis DEPO

Příspěvek od Jirkaol » pát čer 02, 2017 11:24

Opravdu nikdo neví??
Aspoň mi poraďte dobrý levný servis v Olomouci a mírném okolí.
Renault scenic III 1,5 81kw 5/2015 předtím Renaul megane scenic II 1.9 88kw 2/2004 předtím Renault megane scenic 1,6 16V 4/99, předtím Ford Sierra combi 1,8 benzín/LPG 6/88 a předtím Škoda 120L 8/86.

radasol
Starting member
Příspěvky: 9
Registrován: ned črc 22, 2012 21:37

Re: Olomouc- Autoservis DEPO

Příspěvek od radasol » pon čer 19, 2017 11:00

Fungují, jsou velice ochotní

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy neautorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti