Autoservis Čížek v českých Budějovicích

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
pedrs
Starting member
Příspěvky: 23
Registrován: pon pro 01, 2008 19:58
Bydliště: České Budějovice

Autoservis Čížek v českých Budějovicích

Příspěvek od pedrs » stř pro 03, 2008 06:47

zdravím.

Já mohu jen a jen doporučit tento výborný servis.

+ jsou šikovný a poradí si s každým vozem
+ mají velice dobré ceny náhradních dílů
+ mají dobrou cenu za práci
+ jsou vždy ochotný a kolikrát si najdou čas, i když ho nemají
+ rychlé objednání opravy
+ na vyšší zakázky jsou schopný dát i slevu
+ poradí a nenutí nikomu drahé díly a mění jen to co je potřeba

- nemám

Opravdu jsem s nima spokojen.Jsou rychlý,kvalitní,celkem levný a vždy ochotný...ale to už se opakuji.

Prostě DOPORUČUJI
Renault Laguna 2.0 RXE Initiale

Uživatelský avatar
Mr.Brain
Experienced member
Příspěvky: 692
Registrován: pon úno 25, 2008 14:37
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Brain » pát pro 05, 2008 17:34

Btw myslíš AUTO Čížek v Kosově, co maj to vrakoviště? :) Tam je i servis?
Renault 19 Chamade Ph1 rv.90, Cléon powah kompresni tlaky 13,6-13,6-13,6-13,6 (173 000 km)
Alpine 9884R,Rainbow SAX 265.20 na Audison SRx4,Helix P10 Precision - 15l uzavřenka na Vibe Slick A7.

Obrázek

pedrs
Starting member
Příspěvky: 23
Registrován: pon pro 01, 2008 19:58
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od pedrs » čtv pro 11, 2008 07:30

Ne, myslím Autoservis Čížek u Globusu.Bývalý temposervis.
Renault Laguna 2.0 RXE Initiale

flavour2
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: čtv kvě 07, 2009 17:51

Příspěvek od flavour2 » čtv kvě 07, 2009 17:57

Moje zkušenost s tímto autoservisem je přesně opačná. Dohodnutou cenu za
servis klima bezdůvodně navýšili o 1/4 aniž mi to byli schopni zdůvodnit. Inzerované ceny naprosto neodpovídali fakturovaným částkám.
Prostě Čížek nikdy více!!!
ps: chladivo nedoplňovali jen 10dkg, s tím jsem počítal

Uživatelský avatar
hudyx
Advanced member
Příspěvky: 415
Registrován: ned led 27, 2008 12:39
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek od hudyx » čtv říj 01, 2009 20:07

Dělali mi tam čepy , komplet řízení a jsem velmi spokojen s jednáním a ochotou.
Poradí si se vším a řeknou, tohle, tohle, tohle nemusíte.
Kam se hrabou servisy v okolí

Je to prostě levný, kvalitný a rychlý, jednání super!

JEN A JEN DOPORUCUJI. Servisuju tam obě auta Lagunu a 4 roky starého Passata.
Renault Mégane IV (2017) modrá Cosmos, 1,5Dci, 81KW, Intens- R Link 2, Pur led Vision, Head Up, el. brzda, 17alu, výhřev sedaček, shark anténa, led osvětlení prahů- styling pack
:-) Renault Laguna II (2006) 1.9 Dci, 96KW FAP, polokůže, 17alu, PDC atp :-)

ex: R11 1,4 turbo, R19 1.7, Laguna 1,8i, Laguna 1,8 16V, Renault Trafic valník 2.0, Renault 19 II 1.9D,Renault Laguna I (2000) 1.9 DTi 5,2l /100Km v plné výbavě-el.kožené sedačky,atd.

beep
Starting member
Příspěvky: 17
Registrován: pát zář 01, 2006 14:25

Autoservis Čížek v Českých Budějovicích

Příspěvek od beep » pon lis 09, 2009 09:23

Já má zlušenost dosti rozporuplnou. K Čížkovi jsem jezdil ještě s favoritem a vše bez problémů. V loni jsem si ale nechal u Thalie vyměnit rozvody, tlumiče, olej, brzdovku, spravit ruční brzdu (nebrzdilo jedno kolo) a odstranit pískání zadních brzd.
Rozvody - snad OK, zatím to jezdí :-).
Tlumiče - snad OK, zatím to neskáče :-).
Olej - strhnutý závit u vypouštěcího šroubu, zjistil jsem letos :-(.
Brzdovka - dle barvy (odhad známého mechanika), nebyla vyměněna, ale naúčtována ano :-(.
Ruční brzda - oprava vydržela cca měsíc (možná i méně, než jsem si toho všimnul), s tou samou opravou jsem tam byl 2x a vždycky to vydrželo chvilku :-(.
Pískání zadních brzd - dle servisu vyčištěno a naúčtováno, vydrželo cca 14 dní a pak to zase začalo postupně pískat.
Protože jsem před technickou potřeboval brzdu spravit, tak jsem to dal do autorizovaneho servisu Autolinhart Borek. Výsledek, nevyčištěné ?bubny? což mělo za pricinu pískání i nebrždění ruční brzdy, po vyčištění bez nejmenších problému (už přes půl roku).
Osobně mi připadá, že Čížek nestíhá a jednodušší práce dává učňům nebo na ně úplně kašle. Bohužel si tím dost kazí dobré jméno a mě jako zakazníka tedy rozhodně ztratil.

janmikes
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: stř črc 23, 2014 07:32

Re: Autoservis Čížek v českých Budějovicích

Příspěvek od janmikes » stř črc 23, 2014 07:38

Zdravím,

téma je sice starší, ale stojí za aktualizaci. Cena opravy převodovky stanovena na 5000,-, termín na týden. Cena výsledná 9100,- a doba o týden delší. Pokud jde o termín, ano, může se stát. Ale cena nebyla nijak odůvodněna ani konzultována, jak bych u vstřícného jednání čekal. Navíc cena materiálu 1500 a 7600 za práci? To dělají technici za 900 Kč/hodinu? A co je na celém příběhu nejhorší? Na faktuře je napsané doporučení k opravě - zatuhlé řazení :D Nemělo být právě řazení opraveno? Auto nyní řadí mnohem hůře než před opravou, takže by mě zajímalo, za co jsem vyplázl téměř 10ku... Kapitalizmus po česku...

Uživatelský avatar
hudyx
Advanced member
Příspěvky: 415
Registrován: ned led 27, 2008 12:39
Bydliště: Český Krumlov

Re: Autoservis Čížek v českých Budějovicích

Příspěvek od hudyx » stř črc 23, 2014 08:17

janmikes píše:Zdravím,

téma je sice starší, ale stojí za aktualizaci. Cena opravy převodovky stanovena na 5000,-, termín na týden. Cena výsledná 9100,- a doba o týden delší. Pokud jde o termín, ano, může se stát. Ale cena nebyla nijak odůvodněna ani konzultována, jak bych u vstřícného jednání čekal. Navíc cena materiálu 1500 a 7600 za práci? To dělají technici za 900 Kč/hodinu? A co je na celém příběhu nejhorší? Na faktuře je napsané doporučení k opravě - zatuhlé řazení :D Nemělo být právě řazení opraveno? Auto nyní řadí mnohem hůře než před opravou, takže by mě zajímalo, za co jsem vyplázl téměř 10ku... Kapitalizmus po česku...
Zdravím též,

stojí to za aktualizaci určitě. Už tam nejezdím pěkně dlouho. Přesně, jak říkáte, tak je to. . . Ze začátku jsem je fakt chválil, teď už tam ani nepáchnu...... Je to sebranka.
Renault Mégane IV (2017) modrá Cosmos, 1,5Dci, 81KW, Intens- R Link 2, Pur led Vision, Head Up, el. brzda, 17alu, výhřev sedaček, shark anténa, led osvětlení prahů- styling pack
:-) Renault Laguna II (2006) 1.9 Dci, 96KW FAP, polokůže, 17alu, PDC atp :-)

ex: R11 1,4 turbo, R19 1.7, Laguna 1,8i, Laguna 1,8 16V, Renault Trafic valník 2.0, Renault 19 II 1.9D,Renault Laguna I (2000) 1.9 DTi 5,2l /100Km v plné výbavě-el.kožené sedačky,atd.

charliedk
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: sob srp 29, 2015 22:36

Re: Autoservis Čížek v českých Budějovicích

Příspěvek od charliedk » pon srp 31, 2015 16:56

A koho byste tady z ČB doporučili, ale aby byli schopni dělat i automaty nejen manuály.

pedrs
Starting member
Příspěvky: 23
Registrován: pon pro 01, 2008 19:58
Bydliště: České Budějovice

Re: Autoservis Čížek v českých Budějovicích

Příspěvek od pedrs » pát zář 25, 2015 21:00

Zdravím.

Teda to je let co jsem psal tento příspěvek.

Ale k věci. Já tam nebyl také leta.Vlastně od doby, co mi spravovali Lagunu 1. Od té doby jsem Renault neměl. Prodal jsem jej a s dalšími vozy jsem tam už nebyl.Nebyl důvod.

Dnes jsem tam zašel, protože zase kupuju Lagunu :D Tentokrát novější model 2004. No a jedu tam na prohlídku před koupí.

Zajímalo by mě více názorů, ale to bude těžké. Ale víte co....já bych je nezahazoval. Mají tam techniky takový jaký mají a nemohou bohužel kontrolovat každou jejich práci a stát za nima, jestli to ten technik neodflákl.

Ale co mi kdysi dělali na Laguně a Fordovi, vše bylo perfektní. Docela mě dneska překvapili, že jsem se objednával na neděli a měli čas. Co si pamatuji dříve,tak to objednání trvalo déle.Ale to může být náhoda.

V každém případě chybu bohužel může udělat každý. Bohužel to opravdu naštve,když odjedete s opravou a za pár dnů jste v tom zas. Ty částky co tu někteří píšou mi přijdou zvláštní. Dle zákona se dohodnutá cena může lišit pouze o 15 procent. Více musí zkonzultovat. Jinak máte právo cenu odmítnout a uvést auto do původního stavu.

Jinak najít Lagunu v slušné výbavě a stavu z tohoto roku je docela sranda. Takže se musím spokojit jen se "základní" výbavou.

Našel jsem jednu s výbavou komplet,ale dovoz z Rakouska ve stavu,kdy o tom nikdo nic neví.Display palubního PC kaput,na volnoběh lehce pískalo.

Tak uvidíme. Zdar.
Renault Laguna 2.0 RXE Initiale

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy neautorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů