Doporučení servisu Náchod / Trutnov

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Sagic
Starting member
Příspěvky: 35
Registrován: stř dub 25, 2018 18:11

Doporučení servisu Náchod / Trutnov

Příspěvek od Sagic » stř čer 06, 2018 18:22

Zdravím, potřeboval bych doporučit nějaký servis v okresech Náchod / Trutnov, kde mají větší zkušenosti s Renaulty.

Doposud jsem jezdil Peugeoty a bohužel servis kam jsem dlouhá léta dával obě svá auta a byl moc spokojený se moc na Renaulta Clio netváří :D

Jedná se o Clio II, rv 2002, 1.2 16V a čekají mě rozvody a hlavně mám problém s imobilizérem, který bych potřeboval úplně vyřadit.
Sehnal jsem jiný servis, kde bylo auto týden s tím, že imo odstraní, prý žádný problém. Auto tam měli od pondělí a že do středy to bude hotové, pak čtvrtek a v pátek se po naléhání přiznali, že se k tomu ještě ani nedostali. Navíc mi řekli, že to dělali jen jednou a že je šance 50/50 že se to povede a když ne, tak bude řídící jednotka po smrti.
Takže auto jsem si vyzvedl a sháním jiný servis.
Auto zatím jezdí, ale asi 3x mě už imobilizér zazlobil, tak preventivně ho chci dát pryč.

Díky.

hOOrNeT
Advanced member
Příspěvky: 250
Registrován: ned pro 10, 2017 19:48

Re: Doporučení servisu Náchod / Trutnov

Příspěvek od hOOrNeT » stř čer 06, 2018 18:30

Ahoj,

zkoušel jsi Keborta ve Velkém Poříčí? Je to autoelektrikář. Rozvody ti neudělá, ale jak jde o elektro, tak je to jeho job ;-) Imobilizér bych tedy směřoval na něho. Zkus ho a uvidíš, zda se k tomu bude mít.

https://www.zivefirmy.cz/kebort-dusan-a ... r_f1252499
Clio III Grandtour facelift 2009; 1.2 58kW; quickshift; Dynamique výbava

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy neautorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti