výpadek elektra proč???????

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
martin.opre
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: pon pro 30, 2013 17:00
Bydliště: velký šenov

výpadek elektra proč???????

Příspěvek od martin.opre » pon pro 30, 2013 17:08

:mava: zdar panove mam na vas jako zkušene znalce dotaz.mam espace 3 2,2dt při jízde po nšpatne rozbite cestě mě komplet vypadlo elektro a auto chcíplo hledal jsem to tu a jen neco o narazovem spínači je možne aby se takto sam aktivoval??jen se ptam na co se mam zameřit a kde začít hledat moc díky za rady a zítra jdu skoumat tak at se nedivym :D

Míča_2.2DT
Senior member
Příspěvky: 1554
Registrován: úte pro 23, 2008 18:53
Bydliště: Milevsko

Re: výpadek elektra proč???????

Příspěvek od Míča_2.2DT » úte pro 31, 2013 08:52

Ahoj,nevypad ti jen kabel od baterky?Možná se jen malinko povolil a uz to neprevadi taky mam toto auto a ještě se mi to nestalo?Ten spínač pokud ho máš určitě taky zkus jednou zmacknout.Co hodiny a radio vunulovalo se to?

martin.opre
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: pon pro 30, 2013 17:00
Bydliště: velký šenov

Re: výpadek elektra proč???????

Příspěvek od martin.opre » úte pro 31, 2013 17:24

ahoj díky za odpoved,už jsem to odhalil je to na leve strane podbehu na řidičove strane je tam elektro skřín a v ní 2 skartky a relatka. když zahejbu tím svazkem tak auto změní zvuk a přestane dobíjet tak zítra koupím kontaktol a vše prostříkam je to divne nevím čím to muže byt ale snad se to podaří opravit

Míča_2.2DT
Senior member
Příspěvky: 1554
Registrován: úte pro 23, 2008 18:53
Bydliště: Milevsko

Re: výpadek elektra proč???????

Příspěvek od Míča_2.2DT » úte pro 31, 2013 19:26

Tak O.K. hlavně že jsi nasel kde to je.Potom sem napiš mohlo by se nám to časem taky hodit:-)

martin.opre
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: pon pro 30, 2013 17:00
Bydliště: velký šenov

Re: výpadek elektra proč???????

Příspěvek od martin.opre » stř led 01, 2014 18:51

tak vyřešeno v te elektro skříni u baterky jsou 2 velke svorkovnice bílá a modra bylo to v té bíle po hejbnutí s touto svor.auto začalo klepat ale srašně a přestalo dobíjet prostříkano kontaktolem rozhýbano a zatim ok tak jsem zvedav na jak dlouho.díky vám za rady a snad to take někomu pomuže

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů