Demontaž rezervy

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
juraj36
Starting member
Příspěvky: 31
Registrován: ned bře 10, 2013 16:44
Bydliště: Spišská Novä Ves Slovensko

Demontaž rezervy

Příspěvek od juraj36 » pát čer 28, 2013 20:19

Zdravím chcem sa vás opítať ako dať dole rezervu . Ta moja je tam namontovaná asi od výroby.
golovka sa mi toči veselo rezerva sa mi pekne hojda je medz nou a karoseriou asi tak 8 cm medzera , ale sviňa nechce ist dole :? už rozmýšlam že ju odpalim ked to inak nepojde . Hladam poistku ,alebo niečo čo ju tam drži ale nikde nic nevidim . poradte mi kim dočista z toho auta nezosivejem :)

juraj36
Starting member
Příspěvky: 31
Registrován: ned bře 10, 2013 16:44
Bydliště: Spišská Novä Ves Slovensko

Re: Demontaž rezervy

Příspěvek od juraj36 » sob čer 29, 2013 12:26

tak som to poriesil .. zohol dole tie uska na tom sakramente co dezi rezervu vyhodil dojazdovku odkrutil dve sruby na trinastku kluč čo to drzia , odsekol lanko na mieste kde prechadzalo lanko navaril 5 mm plech navrtal 10 mm dieru navaril zavytovu tič nasadil klasicke koleso z 5 mm plechu spravil podlozu 10 cm kruhoveho tvaru v strede navrtal dieru nasadil podlozil gumovu podlozku zatiahol samozaistovacou maticou na 17 kluc a mam po starostiach , rezecvu mam asi 2 cm pod naraznikom , zadna napravnica je este 10 cm nizsie takze podla mna ok a mam po starostiach z dalšou blbostou na tomto aute :-)

Míča_2.2DT
Senior member
Příspěvky: 1554
Registrován: úte pro 23, 2008 18:53
Bydliště: Milevsko

Re: Demontaž rezervy

Příspěvek od Míča_2.2DT » sob čer 29, 2013 22:23

O.K.taky řešení akorát teď musíš lehnout pod auto aby jsi jí vyndal ne bone? Na druou stranu já jezdím se vším možným už 13 let a za celou dobu jsem píchnul jednou.

juraj36
Starting member
Příspěvky: 31
Registrován: ned bře 10, 2013 16:44
Bydliště: Spišská Novä Ves Slovensko

Re: Demontaž rezervy

Příspěvek od juraj36 » stř črc 03, 2013 16:27

Ten sistem absolutne. nefungoval. nahoda je blbec defekt pride. ked najmenej cakas. a ako podlozku pouzijem. gumeny koberec z kufra.

Míča_2.2DT
Senior member
Příspěvky: 1554
Registrován: úte pro 23, 2008 18:53
Bydliště: Milevsko

Re: Demontaž rezervy

Příspěvek od Míča_2.2DT » stř črc 03, 2013 17:29

Jo jo máš pravdu ono když už píchneš tak je ti asi jedno jak ale hlavně aby jsi třeba z dálnice co nejdřív vypadnul já pro jistotu vozím když jedu někam dál 100 a víc km dvě rezervní kola jedno pod autem a druhé to samé v autě.Mám na nej udělanej takovej kryt z PVC tak se tam může válet kde chce.

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů