Renault Espace 3.0 V6 24v Nejde palivo do motora

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Baxik13
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: stř bře 20, 2013 20:34

Renault Espace 3.0 V6 24v Nejde palivo do motora

Příspěvek od Baxik13 » stř bře 20, 2013 20:39

Zdravim mám taký problem keď chcem naštartovať zvrtnem klučik do štatovacej polohy a nepočujem palivove čerpadlo leratka sa ok poistky a čerpadlo tiež počul som že to ma dačo ako snímač nárazu ale neviem ho najsť prosim vás poradte mi som zúfali :(

Uživatelský avatar
benisek josef
Senior member
Příspěvky: 1084
Registrován: úte bře 23, 2010 20:31
Bydliště: Hostouň u Horšovského Týna

Re: Renault Espace 3.0 V6 24v Nejde palivo do motora

Příspěvek od benisek josef » čtv bře 21, 2013 18:39

ne vsechny meli manualni narazovy cidlo.tusim ze do roku 2000 je cudlik vedle nadobky do odstrikovacu (poloha je dle motorizace ja mohu mluvit za v6) a od roku 2000 je integrovanej v ridici jednotce tusim ze pro vsechny motorizace.jinak ne pokazdy musis cerpadlo slyset.pokud ma dostatecny tlak na listach coz je po opetovnem startu tak ho neuslysis...co mas za motorizaci ty?jinak by to chtelo nejspis diag protoze to klidne muze delat i elektronika jako treba imo,bii jednotka a nemusi to byt zrovna mechanicka zavada...zacal bych popisem zavady jako treba mam motor ten a ten a tocim jak blazen benzin je citi ale motor ani neskytne a diag klip mlci a v jednotce neni zadna zavada...
Grand Espace III (konecne poradnej rodinej kocar se sportovnim duchem)3l V6 24v automat a LPG solaris obd V3(sesti papinak s 24ventylkama o obsahu sesti velkych pivaku :-D )rok01 vybava E3 kuze alakandr a krom proskleny strechy, sedaku v elektrice a v plne kuzi a napisu initalia asi komplet vybava...

Drive:citroen xm 2.5td musketier(pro me nejvic nej nej auto panove) a jine francouzke supliky :-D

Baxik13
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: stř bře 20, 2013 20:34

Re: Renault Espace 3.0 V6 24v Nejde palivo do motora

Příspěvek od Baxik13 » pát bře 22, 2013 09:51

problem bol v relátkach na palivove čerpadlo vymenil som relatko a auto pradie :) ide krásne ako drak

Uživatelský avatar
milanPf
Advanced member
Příspěvky: 335
Registrován: úte pro 20, 2005 10:10
Bydliště: Plzen - Sever

Re: Renault Espace 3.0 V6 24v Nejde palivo do motora

Příspěvek od milanPf » pát kvě 17, 2013 02:24

ahoj,

posledni dobou se mi stava, ze mi auto chciplo pri jizde - tzv zcervenal display - tam kde jsou hodiny.

problem byl opravdu nahodny a staval se tak 2x do mesice. Momentalne jsem na tom tak, ze nastartuju z 99% na prvni cvrnk a auto do ca 10 sekund chcipne... nasledne bud nastartuju nebo uz ne...

cerpadlo mi zavrci vzdy pouze poprvy....

Pokud se mi povede nastartovat a dam tomu tocky, tak treba ujedu 30metru a motor opet stoji na cervenym display...

Je to cerpadlo nebo ne? pripane naky napady jak ho otestovat? ..dikec milan
Renault Espace Initiale 3.0 V6 140kw 2001 plna palba :)
----------------------------------------------------------------
http://www.espacefreunde.de/forum/

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: Renault Espace 3.0 V6 24v Nejde palivo do motora

Příspěvek od Zefek » pát kvě 17, 2013 10:13

Čerpadlo můžeš otestovat tak, že najdeš jeho relé, odpojíš přívod paliva a dáš ho do flašky. Propojíš kontakty relé a čerpadlo se musí rozběhnout. Mělo by to dát asi 120l/hod a pokud zacpeš hadici rukou, neměl bys tlak udržet.
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

Uživatelský avatar
milanPf
Advanced member
Příspěvky: 335
Registrován: úte pro 20, 2005 10:10
Bydliště: Plzen - Sever

Re: Renault Espace 3.0 V6 24v Nejde palivo do motora

Příspěvek od milanPf » pát kvě 17, 2013 12:19

Zefek píše:Čerpadlo můžeš otestovat tak, že najdeš jeho relé, odpojíš přívod paliva a dáš ho do flašky. Propojíš kontakty relé a čerpadlo se musí rozběhnout. Mělo by to dát asi 120l/hod a pokud zacpeš hadici rukou, neměl bys tlak udržet.
a abych to nemusel vyndavat z auta, tak odpojim pouze od filtru a podrzim tlak...

holt trochu benzinu vystika, nebo to nezmaknu? :))
Renault Espace Initiale 3.0 V6 140kw 2001 plna palba :)
----------------------------------------------------------------
http://www.espacefreunde.de/forum/

Uživatelský avatar
milanPf
Advanced member
Příspěvky: 335
Registrován: úte pro 20, 2005 10:10
Bydliště: Plzen - Sever

Re: Renault Espace 3.0 V6 24v Nejde palivo do motora

Příspěvek od milanPf » ned kvě 26, 2013 13:13

milanPf píše:
Zefek píše:Čerpadlo můžeš otestovat tak, že najdeš jeho relé, odpojíš přívod paliva a dáš ho do flašky. Propojíš kontakty relé a čerpadlo se musí rozběhnout. Mělo by to dát asi 120l/hod a pokud zacpeš hadici rukou, neměl bys tlak udržet.
a abych to nemusel vyndavat z auta, tak odpojim pouze od filtru a podrzim tlak...

holt trochu benzinu vystika, nebo to nezmaknu? :))
pic,

tak si odpovim sam. rekl bych, ze otestovat se to na L7X da snadne. na vstrikovaci liste prednich valcu v uplne v pravo. tam kde je balonek tempomatu je autoventilek. Jen nevim, kolik to ma davat.

ja jsem to netestnul, protoze chybu startovani jsem nasel v Releboxu u komotoru - cislo rele - 280 Rele zapalovani motoru - (treti odspoda).
Renault Espace Initiale 3.0 V6 140kw 2001 plna palba :)
----------------------------------------------------------------
http://www.espacefreunde.de/forum/

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů